Miasto

Cieszyn, 11 stycznia: „Otwórz szkołę”- spotkanie organizacyjne

Już w środę, 11 stycznia, o godzinie 19.00 zapraszamy na spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych współpracą w ramach projektu wspieranego przez Akademię "Orange" - "Otwórz szkołę! - wirtualna lekcja o instytucjach publicznych".


Projekt dotyczy współpracy między instytucjami kultury oraz ważnymi placówkami w mieście. Efektem projektu będzie wirtualna gra dla dzieci i młodzieży, służąca jako materiał edukacyjny dla uczniów oraz nauczycieli i animatorów w całej Polsce. Podczas realizacji projektu osoby biorące w nim udział będą samodzielnie projektować działania, które opracują podczas warsztatów przygotowujących a następnie wprowadzać je w życie. 

W ramach współpracy zapewniamy pełną opiekę merytoryczną oraz techniczną dla zainteresowanych osób. Będziemy pomagać Wam realizować własne pomysły na odwrócenie instytucji do góry nogami oraz uczyć metod i technik ożywiania placówek. To zadanie bardzo ważne w przyszłej pracy nie tylko animatorów czy studentów edukacji artystycznej, ale i każdego komu zależy na twórczym podejściu do pracy pedagogicznej oraz poznaniu nowoczesnych metod pracy z ludźmi niezależnie od wieku i doświadczeń.

Zapewniamy:

– szkolenia dla studentów z projektowania działań 

– warsztaty ze specjalistami ( CSW "Kronika" w Bytomiu, OpenStreetMap Polska, Fundacja "Nowoczesna Polska", Creative Commons Polska)

– dostęp do wiedzy z zakresu nowych technologii i innowacyjnych zajęć edukacyjnych oraz artystycznych

– możliwość realizowania praktyk i nieodpłatnych stażów w ramach projektu

– certyfikat potwierdzający udział w projekcie Akademii "Orange"

Spotkanie organizacyjne: 11 stycznia, środa, godzina 19.00

miejsce: Świetlica "Krytyki Politycznej" Na Granicy, ul. Zamkowa 1, Cieszyn

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Agnieszka Muras
Agnieszka Muras
Szkoła Liderów
Agnieszka Muras jest działaczką społeczną i koordynatorką programu kształcenia liderów miejskich w Fundacji Szkoła Liderów. Pracowała w HEAL Polska, działając na rzecz poprawy jakości powietrza oraz w Krytyce Politycznej, tworząc Świetlicę „Na Granicy” w Cieszynie.
Zamknij