Fotorelacje

Demonstracja “Żarty się skończyły!” [fotorelacja]

"Hańba! Posłowie budują piekło kobiet!" - to jedno z haseł sobotniej demonstracji w obronie praw kobiet.

W sobotę, 1 października 2016, tysiące osób zgromadziło się pod Sejmem na kolejnym proteście w obronie prawa kobiet do decydowania o własnym ciele. Demonstrację pod hasłem “Żarty się skończyły” zorganizowała Inicjatywa Polska Barbary Nowackiej, przy współudziale m.in. partii Razem.

Krytyka Polityczna dołącza do Strajku Kobiet. W #czarnyponiedziałek, 3 października, nie pracujemy, nie odpisujemy na mejle. Spotkacie nas na demonstracjach i akcjach społecznych, gdzie będziemy się upominać o prawo kobiet do decydowania o własnym ciele.

 

**Dziennik Opinii nr 275/2016 (1475)

__
Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Jakub Szafrański
Jakub Szafrański
Fotograf i publicysta Krytyki Politycznej
Pochodzi z Lublina, gdzie tworzył Klub Krytyki Politycznej. Publicysta i fotograf. W 2010-2012 pracował w dziale dystrybucji Wydawnictwa KP. Współtworzył stronę internetową. Akademicki mistrz polski w kick-boxingu 2009, a także instruktor samoobrony. Pracował we Włoszech, Holandii i Anglii. Laureat Stypendium pamięci Konrada Pustoły.
Zamknij