Fotorelacje

Demonstracja „Żarty się skończyły!” [fotorelacja]

"Hańba! Posłowie budują piekło kobiet!" - to jedno z haseł sobotniej demonstracji w obronie praw kobiet.

W sobotę, 1 października 2016, tysiące osób zgromadziło się pod Sejmem na kolejnym proteście w obronie prawa kobiet do decydowania o własnym ciele. Demonstrację pod hasłem „Żarty się skończyły” zorganizowała Inicjatywa Polska Barbary Nowackiej, przy współudziale m.in. partii Razem.

Krytyka Polityczna dołącza do Strajku Kobiet. W #czarnyponiedziałek, 3 października, nie pracujemy, nie odpisujemy na mejle. Spotkacie nas na demonstracjach i akcjach społecznych, gdzie będziemy się upominać o prawo kobiet do decydowania o własnym ciele.

 

**Dziennik Opinii nr 275/2016 (1475)

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Jakub Szafrański
Jakub Szafrański
Fotograf i publicysta Krytyki Politycznej
Pochodzi z Lublina, gdzie tworzył Klub Krytyki Politycznej. Publicysta i fotograf. W 2010-2012 pracował w dziale dystrybucji Wydawnictwa KP. Współtworzył stronę internetową. Akademicki mistrz polski w kick-boxingu 2009, a także instruktor samoobrony. Pracował we Włoszech, Holandii i Anglii. Laureat Stypendium pamięci Konrada Pustoły.
Zamknij