Miasto

Własnym głosem – sztuka wystąpień publicznych

W czwartek, 24 września Maja Branka poprowadzi warsztat praktycznych narzędzi przydatnych podczas wystąpień publicznych.

Szkolenie pod hasłem: „Własnym głosem – sztuka wystąpień publicznych” to intensywny, 9-godzinny warsztat oferujący narzędzia, które można wykorzystać podczas wystąpień publicznych o charakterze akademickim, medialnym, w pracy wymagającej wysokich kompetencji interpersonalnych i we wszelkich innych sytuacjach oficjalnych. Skupimy się na budowaniu wiarygodności osobistej kobiet w roli eksperckiej.

Udział w warsztatach jest bezpłatny obowiązuje jednak limit miejsc. Rejestracji należy dokonać kliknąć w panel: „Zarejestruj się”.

Warsztaty odbędą się w czwartek, 24 września w godzinach 10.00 – 19.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, p. II w Gdańsku.  Wstęp wolny po uprzedniej rejestracji!

Maja Brankatrenerka umiejętności psychospołecznych i antydyskryminacyjnych, superwizorka Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, superwizorka pracowni genderowej w Akademii Treningu Antydyskryminacyjnego. Specjalizuje się w szkoleniach trenerskich oraz empowermentowych dla kobiet, prowadzi m.in. warsztaty z komunikacji oraz sztuki prezentacji i wystąpień publicznych. W ciągu ostatnich dziesięciu lat przeprowadziła ponad 600 godzin warsztatów i konsultacji indywidualnych z zakresu prezentacji, przygotowując uczestniczki/ków do wystąpień podczas konferencji, wywiadów, wykładów. Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzi warsztaty genderowe i antydyskryminacyjne oraz z umiejętności społecznych i psychologicznych, tj. komunikacji interpersonalnej, facylitacji, budowania zespołu, rozwiązywania konfliktów oraz zarządzania zmianą. 

Warsztaty „Własnym głosem – sztuka wystąpień publicznych”, prowadzone przez Maję Brankę,  są częścią projektu Ekspertki.org mającego na celu zwiększenie udziału kobiet w debacie publicznej poprzez stworzenie bazy ekspertek oraz szereg wydarzeń podejmujących tę kwestię. Więcej informacji o projekcie Ekspertki.org 

Organizatorką warsztatów jest Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście. Organizatorkami całego projektu Ekspertki.org są Krytyka Polityczna, Konsola oraz Fundacja „Kobiety Nauki – Polska Sieć Kobiet Nauki”.

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Projekt “Ekspertki.org – przebijamy „szklany sufit” dofinansowano prze Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

***

Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Zamknij