Miasto

Widzę miasto – widzę ludzi

Pokaz filmowy i warsztaty fotograficzne dla młodzieży powyżej 11 roku życia we wtorki, 3 i 10 lutego.

Czy próbowałeś robić zdjęcia przypadkowym osobom, zwierzętom albo miejscom w Twojej okolicy? Chciałabyś dowiedzieć się, po co i jak można fotografować sytuacje w swoim najbliższym otoczeniu?

We wtorek, 3 lutego w godzinach 11.00.-13.00. zapraszamy na rozmowę o fotografii. Pokażemy fragmenty filmu „Nowojorska ulica w obiektywie” i porozmawiamy o tym, dlaczego warto zainteresować się robieniem zdjęć i jak bardzo jest to proste. Wystarczy do tego zwykły aparat w telefonie komórkowym.

We wtorek, 10 lutego pasjonat fotografii pokaże, jak najprościej wykonać ciekawe zdjęcie i omówi z Wami Wasze własne fotografie.

Właśnie ruch! To on jest kolejnym bohaterem dokumentu tuż po artystach i mieście. Pędzące samochody, śpieszący się ludzie, gesty, zrywy, fale tłumu i wyćwiczone manewry fotografów – taniec w rytm niesłyszalnej muzyki. Mógłbym tak pisać i pisać. Najbardziej po filmie chciało mi się fotografować.
(fragment recenzji filmu „Nowojorska ulica w obiektywie”)

Pokaz filmu we wtorek 3 lutego o godz. 11.00, warsztaty z fotografem, 10 lutego w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p. Gdańsk. Wstęp wolny.

 


__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij