Miasto

Weź matę i przyjdź na jogę!

Bezpłatne zajęcia jogi w czwartek, 29 września poprowadzi Małgorzata Jabłońska. Weź matę i dołącz do nas!

Joga, poprawia sprawność ciała i daje spokój umysłu. Czwartkowe zajęcia jogi w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście mogą być początkiem nowej drogi życia! Na bezpłatną, 75 minutową praktykę jogi zaprasza Małgorzata Jabłońska, która podkreśla, że :

Praktyka Jogi stała się bardzo ważną częścią mojego życia. To codzienna higiena ciała i umysłu. Chciałabym aby każdy mógł doświadczać płynących z niej pozytywów i czuć się lepiej w swoim ciele. Profity, które otrzymujemy z troski o naszą fizyczność wykraczają poza nią, stajemy się spokojniejsi, bardziej zintegrowani, skuteczniejsi i szczęśliwsi.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób początkujących jak i już praktykujących. Wystarczy wziąć swoją matę i wygodny strój. Niestety nie dysponujemy matami do wypożyczenia. Jeśli możesz, to zabierz swój koc oraz pasek.

Wszelkie problemy zdrowotne prosimy zgłaszać przed zajęciami lub napisać e – maila: [email protected]

Małgorzata Jabłońska fizjoterapeutka, instruktorka zajęć dla kobiet w ciąży, instruktorka Jogi. Od 2008 roku praktykuje jogę. Prowadząc zajęcia łączy klasyczną Hatha Jogę z Vinyasa Krama Jogą. Skupia się zarówno na poprawności wykonywanych asan, uwzględniając problemy zdrowotne czy wady postawy ciała, jak i na uważnej integracji ruchu z oddechem.

 

Zajęcia w czwartek, 29 września o godz. 19.30 odbędą się w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, IIp. Gdańsk. Konieczne zapisy e – maila: [email protected] Wstęp wolny!

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij