Miasto

W poszukiwaniu inspiracji

W ostatni dzień maja spotkanie z fotografką Elwirą Kruszelnicką.

Elwira Kruszelnicka – żyje i pracuje w Gdyni. Fotografować zaczęła dobrych kilka lat temu, prowadząc firmę organizującą szkolenia teambuilding i eventy. Piękno natury i prawdziwe emocje ludzi, rozbudziły w niej zapał do zatrzymywania chwil na zdjęciach. Fotografia stała się jej pasją i najlepszą drogą do odnajdywania spokoju i harmonii. Patrząc obiektywem zaczynała widzieć coraz więcej i przyszedł czas w którym zapragnęła zwolnić i robić to co naprawdę kocha…

Jest samoukiem, fotografuje intuicyjnie. Zauważyła, że zwalniając dostrzega dużo więcej i że nie musi daleko jechać, by uwiecznić interesujący moment. Bliska jest jej fotografia artystyczna i reportażowa.

Zdjęcia Elwiry Kruszelnickiej były nagradzane i wyróżniane w wielu konkursach, między innymi przez National Geographic Polska, Amnesty International, Gdańsk Press Photo, Reader’s Digest, a także były prezentowane na wielu wystawach.

Spotkanie z Elwirą Kruszelnicką odbędzie się 31 maja o godzinie 18.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p., Gdańsk. Wstęp wolny! Chcemy zacząć punktualnie, aby nie tracić ani chwili.

Organizatorem wydarzenia jest Gdańskie Towarzystwo Twórczości Fotograficznej.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij