Miasto

W kręgu – pokaz filmu

Projekcja filmu "W kręgu" oraz dyskusja z udziałem Ryszarda Kisiela w czwartek, 7 maja o godz. 18.00 w Świetlicy KP w Trójmieście.

Zapraszamy na projekcję filmu „W kręgu” reż. Stefan Haupt. Po filmie zapraszamy na dyskusję o odwadze do działania oraz historii ruchu LGBT w Trójmieście, o której opowie Ryszard Kisiel. Rozmowę poprowadzi Mateusz Zyśk z Młodzieżowej Grupy Tolerado.

O filmie:
W kręgu, reż. Stefan Haupt, Czas:100′
Melodramat, Szwajcarnia 2014, 

Akcja filmu „W kręgu” reż. Stefan Haupt dzieje się w Zurychu, w połowie lat 50. ubiegłego wieku. Nieśmiały młody nauczyciel Ernst Ostertag przyłącza się do stowarzyszenia wydającego magazyn „Der Kreis”. Tam poznaje artystę drag queen Roebiego Rappa.

Projekcja filmu „W kręgu” reż. Stefan Haupt oraz dyskusja z udziałem Ryszarda Kisiela prowadzona przez Mateusza Zyśka w czwartek, 7 maja o godz. 18.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p., Gdańsk. Wstęp wolny. 

Pokaz filmu odbędzie się dzięki uprzejmości Outfilm.pl oraz Krytyka Polityczna – ŚWIETLICA W TRÓJMIEŚCIE w ramach projektu Stowarzyszenia Lambda Warszawa „Lokalne działania przeciwdziałające dyskryminacji osób LGBT” . Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z funduszy EOG.

Organizatorem pokazu jest Stowarzyszenie na rzecz osób LGBT Tolerado.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij