Miasto

Trójmiejska Akcja Kobieca działa jesienią!

Najbliższe otwarte spotkanie Trójmiejskiej Akcji Kobiecej odbędzie się w poniedziałek, 26 października o godz. 16.30. Porozmawiamy o Kongresie Kobiet Pomorza.

Jesień nie sprzyja bardzo ekspansywnym inicjatywom, mimo to Trójmiejska Akcja Kobieca działa na pełnych obrotach. Najbliższe spotkanie będzie poświęcone kolejnemu Kongresowi Kobiet Pomorza, który TAK planuje zorganizować w marcu przyszłego roku. Podczas spotkania zostaną także poruszone inne istotne kwestie dla członków i członkiń TAK. Spotkanie ma

Trójmiejska Akcja Kobieca jest niezależną inicjatywą na rzecz praw kobiet. Naszym celem jest przeciwdziałanie dyskryminacji kobiet oraz wspieranie zrównoważonego udziału obu płci w każdej sferze życia. Misją Trójmiejskiej Akcji Kobiecej jest budowanie tolerancyjnego społeczeństwa, otwartego na równość i różnorodność.

Trójmiejska Akcja Kobieca zrzesza osoby z różnych środowisk. Członkinie TAK prowadzą warsztaty antydyskryminacyjne, organizują konferencje i sesje naukowe, oferują wsparcie merytoryczne oraz doradcze w kwestiach związanych z równouprawnieniem płci. Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami działającymi w sektorze spraw społecznych, edukacji oraz kultury.

 

Otwarte spotkanie Trójmiejskiej Akcji Kobiecej poświęcone głównie organizacji Kongresu Kobiet Pomorza odbędzie się  w poniedziałek, 26 października o godz. 16.30 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p., Gdańsk. Wstęp wolny.

 

Współorganizatorem wydarzenia jest Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij