Miasto

TAK, działajmy razem!

Spotkanie Trójmiejskiej Akcji Kobiecej w piątek, 8 maja o godz. 18.00.Zapraszamy do wspólnego aktywnego działania na polu społecznym, w sferze kultury oraz polityki.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą nas poznać i wspólnie z nami realizować projekty większe (Manify, Kongresy Kobiet) i mniejsze (debaty i warsztaty) oraz rozmaite spontaniczne inicjatywy (jak np. amatorska aktywność chóralna). Członkinie Trójmiejskiej Akcji Kobiecej są otwarte na różnorodne i wielopłaszczyznowe działania.

Trójmiejska Akcja Kobieca jest niezależną inicjatywą na rzecz praw kobiet. Naszym celem jest przeciwdziałanie dyskryminacji kobiet oraz wspieranie zrównoważonego udziału obu płci w każdej sferze życia. Misją Trójmiejskiej Akcji Kobiecej jest budowanie tolerancyjnego społeczeństwa, otwartego na równość i różnorodność.

Trójmiejska Akcja Kobieca zrzesza osoby z różnych środowisk. Członkinie TAK prowadzą warsztaty antydyskryminacyjne, organizują konferencje i sesje naukowe, oferują wsparcie merytoryczne oraz doradcze w kwestiach związanych z równouprawnieniem płci. Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami działającymi w sektorze spraw społecznych, edukacji oraz kultury.

Otwarte spotkanie Trójmiejskiej Akcji Kobiecej pod hasłem: „Działajmy razem!” odbędzie się  w piątek 8 maja o godzinie 18.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p., Gdańsk. Wstęp wolny.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij