Miasto

Spotkanie informacyjne – program grantowy RITA

Spotkania informacyjne dotyczące zasad udziału w konkursie grantowym programu RITA - Przemiany w regionie, podczas których omówiony zostanie regulamin konkursu i działanie generatora wniosków.

W imieniu Fundacji Edukacja dla Demokracji zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące zasad udziału w konkursie grantowym programu RITA – Przemiany w regionie, podczas którego omówiony zostanie szczegółowo regulamin konkursu i działanie generatora wniosków. Przed zamknięciem naboru w edycji wiosennej otwartego konkursu wszelkie pytania dotyczące konkursu będzie można zadać przedstawicielce Fundacji prowadzącej grant w piątek, 12 lutego.

Spotkanie informacyjne poświęcone kokursowi grantowemu programu RITA odbędzie się w piątek, 12 lutego w godzinach 13-15, w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, (II piętro)  w Gdańsku.

Organizator prosi o przesłanie potwierdzenia udziału w wybranym spotkaniu najpóźniej dzień przed jego terminem na adres [email protected] (liczba miejsc ograniczona).

Program Rita – Przemiany w regionie zaprasza do składania wniosków na projekty partnerskie prowadzące do zmian demokratycznych, społecznych i gospodarczych w krajach b. ZSRR. Nabór wniosków do wiosennej edycji konkursu grantowego trwa do 15 marca 2016, do godz. 16.

Szczegółowe informacje o programie RITA i konkursie grantowym znajdują się na stronie programu www.programRITA.org

Organizatorem spotkania jest Fundacja Edukacja dla Demokracji we współpracy ze Świetlicą Krytyki Politycznej w Trójmieście.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij