Miasto

Śpiewamy dalej! – próba Chóru TAK

Pora na zbudowanie nowego repertuaru, czemu mają służyć kolejne otwarte próby Chóru TAK. Najbliższa w poniedziałek, 23 listopada o 18.00.

W Chórze TAK, dzięki pracy Anny Ekielskiej-Skóry, można poznać ćwiczenia dykcyjne i podstawy teorii muzyki. Jednak inicjatywa Trójmiejskiej Akcji Kobiecej pozwala przede wszystkim chętnym amatorom i amatorkom na swobodną ekspresję muzyczną i udział w istotnych społecznie happeningach w przestrzeni miejskiej. Przygotowaniom do nich służą próby odbywające się w wybrane poniedziałki o godz. 18.00.

 

Działalność chóru rozpoczęła się od wykonania autorskiej wersji piosenki Jeszcze się tam żagiel bieli podczas Manify 8 marca, kolejnym występem Chóru TAK było działanie związane z rewitalizacją ulicy Wajdeloty w Dolnym Wrzeszczu.

Występ Chóru TAK, który miał miejsce 19 listopada otwierał happening Wajdeloty odNOWA angażujący mieszkańców, lokalnych przedsiębiorców, aktywistów miejskich i animatorów kultury.

 

Wpływ na charakter repertuaru i wypracowanie dalszych celów działalności Chóru TAK może mieć każda osoba, która zechce do nas dołączyć. Udział w próbach jest bezpłatny. Prosimy o zapisy na próbę.

 

Najbliższa próba Chóru TAK odbędzie się w poniedziałek, 23 listopada o godz. 18.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p., Gdańsk. Udział w spotkaniach jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich zainteresowanych osób.

Organizatorem prób chóru jest Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście w partnerstwie z Trójmiejską Akcją Kobiecą. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym European Cultural Foundation.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij