Miasto

Próba Chóru TAK

Próba Chóru TAK w poniedziałek, 26 września o godz. 18.00 - dołącz!

Po gorącym przyjęciu Chóru TAK podczas występu na Kongresie Kobiet Pomorza i benefisie Katrzyny i Jakuba Szczepańskich, nie mamy wątpliwości, że na najbliższej próbie będą tłumy. Dlatego przypominamy, że jeśli lubisz śpiewać i czujesz się dobrze współpracując w większym zespole, to najbliższa próba Chóru TAK jest również dla Ciebie. Dołącz do nas!

Osoby tworzące Chór TAK uważają, że niekonwencjonalny aktywizm daje szanse dotarcia do szerokiej publiczności. Dlatego śpiewamy kładąc duży nacisk na dobór piosenek. W repertuarze przewijają się takie tematy, jak wartość praw pracowniczych czy potrzeba równości i różnorodności.

Podstawową wiedzę muzyczną przekazuje podczas prób dyrygentka Chóru TAK, Anna Ekielska-Skóra. Do zespołu mogą dołączyć także osoby, które lubią śpiewać, chociaż niekoniecznie uważają, że potrafią.

Próba Chóru TAK odbędzie się w poniedziałek, 26 września o godz. 18.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p. w Gdańsku. Udział w próbach jest bezpłatny.

Szczegóły dotyczące dalszych prób na facebooku Chóru TAK.

Spotkania Chóru TAK są częścią działań Domu Sąsiedzkiego Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, której działanie współfinansuje Miasto Gdańsk. 

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij