Miasto

Próba Chóru TAK

Próba Chóru TAK w poniedziałek, 23 maja w ramach działań Domu Sąsiedzkiego.

Osoby tworzące Chór TAK uważają, że niekonwencjonalny aktywizm daje szanse dotarcia do szerokiej publiczności. Dlatego śpiewamy kładąc duży nacisk na dobór piosenek. W repertuarze przewijają się takie tematy, jak wartość praw pracowniczych czy potrzeba równości i różnorodności.
Najbliższa próba to także okazja do wskazania własnych pomysłów – nad takim repertuarem, jaki wspólnie wybierzemy, będziemy dalej pracować. Każdy pomysł weźmiemy pod uwagę!

                                 


Podstawową wiedzę muzyczną przemyca podczas prób dyrygentka Chóru TAK, Anna Ekielska-Skóra. Do zespołu mogą dołączyć także osoby, które lubią śpiewać, chociaż niekoniecznie uważają, że potrafią.

                                    

Próba Chóru TAK odbędzie się w poniedziałek, 23 maja o godz. 18.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p. w Gdańsku. Udział w próbach jest bezpłatny.

 

 

 

Szczegóły dotyczące dalszych prób na facebooku Chóru TAK. 

 

 

 


Spotkania Chóru TAK są częścią działań Domu Sąsiedzkiego Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, której działanie współfinansuje Miasto Gdańsk. 

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij