Miasto

Próba amatorskiego Chóru

Próba amatorskiego Chóru TAK w poniedziałek, 18 kwietnia wpisana jest w działanie Domu Sąsiedzkiego Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście. Dołącz do nas!

Najbliższa próba Chóru TAK, otwarta także dla nowych osób, odbędzie się w poniedziałek, 18 kwietnia o godz. 18.00.

Konwencja Chóru TAK mieści się między kabaretem a niekonwencjonalnym aktywizmem. W repertuarze przewijają się takie tematy, jak wartość praw pracowniczych czy potrzeba równości i różnorodności. Kolejne istotne zagadnienia, które jeszcze nie zostały podjęte, a właściwie odśpiewane, zostaną omówione podczas najbliższej próby.

Podstawową wiedzę muzyczną przemyca podczas prób dyrygentka Chóru TAK, Anna Ekielska-Skóra. Słuch muzyczny nie przeszkadza z pewnością w wykonaniach, ale do zespołu mogą dołączyć także osoby, które lubią śpiewać, chociaż niekoniecznie uważają, że potrafią. W planach są wykonania w przestrzeni publicznej podczas ważnych wystąpień czy demonstracji. Ostatni występ chóru odbył się w trakcie tegorocznej Trójmiejskiej Manify.

Najbliższa próba to także okazja do wskazania własnych pomysłów – nad takim repertuarem, jaki wspólnie wybierzemy, będziemy dalej pracować. Każdy pomysł weźmiemy pod uwagę!

Próba Chóru TAK odbędzie się w poniedziałek, 18 kwietnia o godz. 18.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p. w Gdańsku. Udział w próbach jest bezpłatny.

Spotkania Chóru TAK są częścią działań Domu Sąsiedzkiego Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, której działanie współfinansuje Miasto Gdańsk. 

 

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij