Miasto

Próba amatorskiego Chóru TAK

Bieżące próby Chóru TAK służą przygotowaniom do tegorocznej Manify. Najbliższa odbędzie się w poniedziałek, 15 lutego o godz. 18.00.

Jest pora beztroskiej zabawy muzyką i pora intensywnego działania. Po przymiarkach do nowego repertuaru przyszedł czas, żeby postawić najbliższy cel dla Chóru TAK. Obecnie trwają przygotowania do tegorocznej marcowej Manify. Wykonania chóru będą urozmaicać przemówienia i inne zaplanowane na ten dzień przez Trójmiejską Akcję Kobiecą działania.

Celem występów publicznych chóru jest swoista rewolucja społeczna. Drogą do jego realizacji – symboliczne swatanie aktywistów i aktywistek, którzy chcą wspólnie działać na rzecz równości i różnorodności. Chór TAK sięga w swoim repertuarze po popularne piosenki pop czy disco, ale również bardziej ambitne utwory. Stanowią one jednak tylko luźną inspirację dla autorskich poszukiwań.

Dobra zabawa i elementarna wiedza, której dostarcza podczas prób Anna Ekielska-Skóra mogą mieć przełożenie na rzeczywistość. Happeningi i interwencje w przestrzeni miejskiej to dziś coraz bardziej popularna, ale również skuteczna droga budowania dialogu społecznego. Członkinie i członkowie Chóru TAK także podążają tą drogą.

Najbliższa próba Chóru TAK odbędzie się w poniedziałek, 15 lutego o godz. 18.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p. w Gdańsku. Udział w próbach jest bezpłatny, ale bardzo prosimy o zapisy.

Organizatorem prób Chóru TAK jest Trójmiejska Akcja Kobieca. Próby odbywają się w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym European Cultural Foundation. 


__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij