Miasto

Prawdziwe życie według Alice Munro

Opowiadanie A Real life Alice Munro będzie tematem Book Discussion Club w Sopotece w czwartek, 11 lutego 2016.

Czym jest prawdziwe życie? Co powinniśmy zrobić w życiu? Z kim się związać? Alice Munro w opowiadaniu A Real life zastanawia się nad rolą kobiety pytając czy małżeństwo to jedyna droga? Definicji prawdziwego życia jest przypuszczalnie tak wiele, jak osób szukających opowiedzi na to pytanie. O definuji Alice Munro rozmawiać będziemy w Sopotece.

Spotkanie Book Discussion Club poświęcone opowiadaniu A Real life Alice Munro, prowadzone przez anglistkę, Aleksandrę Hołubowicz odbędzie się w czwartek 11 lutego o godz. 17.00, w Sopotece – Bibliotece Sopockiej, Ul. Tadeusza Kościuszki 14, Sopot. Wstęp wolny.

Opowiadanie A Real life Alice Munro dostępne jest w Sopotece. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.

Book Discussion Club prowadzony jest w Bibliotece Sopockiej od kwietnia 2015 roku. W roku 2015 spotkania Book Discussion Club był częścią projektu Zaczytani na żywo realizowanego dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Naukowego.

Organizatorem wydarzenia jest Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście w partnerstwie z Biblioteką Sopocką.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij