Miasto

Prasa – jakie tematy na teraz?

O aktualnościach w mediach porozmawiamy z Katarzyną Włodkowską, dziennikarką Gazety Wyborczej 25 października w Bibliotece Sopockiej.

O doniesieniach medialnych, które zmuszają nas, aby widzieć rzeczywistość w raz opisany sposób. Jak uwolnić się z bańki informacji pokazującej tylko jedną stronę? Skąd czerpać informacje i czy warto czerpać wiedzę ze wszystkich mediów? Przygotowania Krytycznego Przeglądu Prasy podjęła się Katarzyna Włodkowska, dziennikarka Gazety Wyborczej. Zapraszamy do włączenia się w rozmowę we wtorek, 25 października o godz. 17.00 w Sopocie.

 

Krytyczny Przegląd Prasy z udziałem Katarzyny Włodkowskiej odbędzie się we wtorek 25 października, o godz. 17.00, w Bibliotece Sopockiej, Ul. 23 Marca 77C, Sopot. Wstęp wolny.

Katarzyna WłodkowskaOd 13 lat dziennikarka informacyjna i kryminalna, autorka relacji sądowych oraz głośnych reportaży społecznych. Związana z trójmiejską „Gazetą Wyborczą”.

Krytyczny Przegląd Prasy, czyli omówienie doniesień medialnych to dyskusja o aktualnościach, ale również okazja do poznania szerszej perspektywy podejmowanych tematów. Zależy nam, aby czytać i rozmawiać o interesujących nas zagadnieniach z zaproszonymi gośćmi. Krytyczny Przegląd Prasy jest częścią projektu Zaczytani na żywo realizowanego w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sopocie.

 

Organizatorem wydarzenia jest Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście w partnerstwie z Biblioteką Sopocką. Spotkanie jest częścią projektu „Zaczytani na żywo” wspieranego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

                                        

__
Dobry, bo przeczytany do końca, tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Wesprzyj nas.

Zamknij

20kp-logo-white-500px