Miasto

Prasa – jakie tematy na teraz?

O aktualnościach w mediach porozmawiamy z Katarzyną Włodkowską, dziennikarką Gazety Wyborczej 25 października w Bibliotece Sopockiej.

O doniesieniach medialnych, które zmuszają nas, aby widzieć rzeczywistość w raz opisany sposób. Jak uwolnić się z bańki informacji pokazującej tylko jedną stronę? Skąd czerpać informacje i czy warto czerpać wiedzę ze wszystkich mediów? Przygotowania Krytycznego Przeglądu Prasy podjęła się Katarzyna Włodkowska, dziennikarka Gazety Wyborczej. Zapraszamy do włączenia się w rozmowę we wtorek, 25 października o godz. 17.00 w Sopocie.

 

Krytyczny Przegląd Prasy z udziałem Katarzyny Włodkowskiej odbędzie się we wtorek 25 października, o godz. 17.00, w Bibliotece Sopockiej, Ul. 23 Marca 77C, Sopot. Wstęp wolny.

Katarzyna WłodkowskaOd 13 lat dziennikarka informacyjna i kryminalna, autorka relacji sądowych oraz głośnych reportaży społecznych. Związana z trójmiejską „Gazetą Wyborczą”.

Krytyczny Przegląd Prasy, czyli omówienie doniesień medialnych to dyskusja o aktualnościach, ale również okazja do poznania szerszej perspektywy podejmowanych tematów. Zależy nam, aby czytać i rozmawiać o interesujących nas zagadnieniach z zaproszonymi gośćmi. Krytyczny Przegląd Prasy jest częścią projektu Zaczytani na żywo realizowanego w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sopocie.

 

Organizatorem wydarzenia jest Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście w partnerstwie z Biblioteką Sopocką. Spotkanie jest częścią projektu „Zaczytani na żywo” wspieranego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

                                        

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij