Miasto

oDWOŁANE! Chór TAK – śpiewamy dla dobra sprawy!

Próba Chóru TAK w środę, 20 stycznia o godz. 17.00 posłuży przygotowaniom do publicznego występu na rzecz Trójmiejskiego Marszu Równości.

Z powodu odwołania piątkowego występu Chór Tak próba zaplanowana w środę o godz. 17.00 nie odbędzie się. Kolejne spotkanie odbędzie się w poniedziałek 25 stycznia o godz. 18.00.

W styczniu ruszyły pełną parą przygotowania do Trójmiejskiego Marszu Równości. Wydarzenie odbędzie się 21 maja o godz. 15.00, a poprzedzi je cykl Trójmiejskich Dni Równości. Chór TAK w ramach promocji Marszu wystąpi 22 stycznia w jednym z sopockich klubów. Najbliższa próba będzie poświęcona w całości przygotowaniom do tego występu.

Członkinie Chóru TAK przygotowały w ostatnim czasie polskojęzyczną wariację na temat piosenki  Matchmaker z kultowego musicalu Skrzypek na dachu. Opracowana na potrzeby Chóru Swatka opowiada o znaczeniu równości i różnorodności w sferze prywatnej i publicznej. Piosenka stanowi zaledwie jeden z elementów coraz bogatszego repertuaru Chóru TAK.
Próba Chóru TAK, prowadzona przez Annę Ekielską-Skórę, odbędzie się w środę, 20 stycznia o godz. 17.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p. w Gdańsku. Udział w próbach jest bezpłatny, ale bardzo prosimy o zapisy.

Organizatorem prób Chóru TAK jest Trójmiejska Akcja Kobieca. Próby odbywają się w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym European Cultural Foundation.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij