Miasto

ODWOŁANA – próba Chóru TAK

Niestety nie odbędzie się próba Chóru TAK w poniedziałek, 2 listopada o godz. 18.00. Kolejne spotkanie w poniedziałek, 9 listopada o godz. 18.00.

Miasto, masa, maszyna – to również dzisiaj ciekawa optyka. Interwencje w przestrzeni miejskiej mogą być jednak subtelne, a wręcz symboliczne. Stąd pomysł pierwszego otwartego happeningu Chóru TAK w centrum Wrzeszcza Dolnego, już w drugiej połowie listopada. Przygotowania do niego trwają od września. Chór TAK pracuje nad polskim repertuarem – oba przygotowywane utwory bazują na dwóch znanych przebojach, ale stanowią ich całkiem alternatywne wersje.

Intencją Chóru TAK jest wpływanie na zmianę społeczną poprzez wspólne śpiewanie, do którego zapraszamy poza członkiniami Trójmiejskiej Akcji Kobiecej także wszelkie amatorki i amatorów zainteresowanych taką formą wyrazu i niekonwencjonalnym aktywizmem. Próby prowadzi Anna Ekielska-Skóra. Oprócz pracy nad repertuarem i przygotowań do otwartych występów, uczestnicy i uczestniczki mają szansę zapoznać się z przydatnymi technikami i podstawową wiedzą teoretyczną.

 

Udział w próbach jest bezpłatny i w pełni otwarty dla wszystkich zainteresowanych osób, prosimy jednak o zapisy.

Najbliższa próba Chóru TAK odbędzie się w poniedziałek, 2 listopada o godz. 18.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p., Gdańsk. Wstęp wolny.

Organizatorem wydarzenia jest Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście we współpracy z Trójmiejską Akcją Kobiecą. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym European Cultural Foundation.

 

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij