Miasto

Marsz Równości – spotkanie organizacyjne

Spotkanie organizacyjne przed Trójmiejskim Marszem Równości odbędzie się w niedzielę, 10 stycznia o godz. 16.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście.

Ten artykuł pochodzi z archiwum Dziennika Opinii Krytyki Politycznej.
**

 

Do udziału w spotkani zaproszone są wszystkie osoby oraz przedstawiciele i przedstawicielki organizacji chcące wesprzeć przygotowania do drugiego Trójmiejskiego Marszu Równości, który odbędzie się 21 maja 2016r. Będzie on świętem ludzi LGBTQIA oraz zwieńczeniem odbywających się w maju Trójmiejskich Dni Równości. W trakcie tych dni w Gdańsku, Sopocie i Gdyni odbędą się między innymi pokazy filmowe, Żywa Biblioteka, gra miejska, debaty, dyskusje, wystawa i wydarzenia sportowe.

 

 

Więcej na temat Trójmiejskiego Marszu Równości opowie Marta Magott i Przemek Minta.

 

 

Spotkanie organizacyjne Trójmiejskiego Marszu Równości odbędzie się w niedzielę, 10 stycznia o godz. 16.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p., Gdańsk.

 

 

Trójmiejski Marsz Równości odbędzie się 21 maja 2016. Pierwszy Trójmiejski Marsz Równości pod hasłem „Jesteśmy rodziną” odbył się w Gdańsku 30 maja 2015 roku.

 

Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie na rzecz osób LGBT Tolerado we współpracy ze Świetlicą Krytyki Politycznej w Trójmieście.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij