Miasto

Manifa przed nami – pora działać!

Udział w spotkaniu Trójmiejskiej Akcji Kobiecej w środę, 10 lutego o godz. 18.00 to szansa na włączenie się w organizację tegorocznej Manify.

Ubiegłoroczna Manifa przebiegała w przyjaznej atmosferze wyznaczanej przez dobrą pogodę i wspólne muzykowanie. Swoim zasięgiem objęła całe Trójmiasto. Poszczególne happeningi pod hasłem: „Tak, odważę się!” miały miejsce na Skwerze Kościuszki w Gdyni, na ulicy Bohaterów Monte Cassino w Sopocie oraz w gdańskim Domu Zarazy. Więcej o przebiegu ubiegłorocznej Manify na Trojmiasto.pl

Formuła tegorocznej Manify właśnie się krystalizuje. Hasłem przewodnim wydarzenia będzie „Solidarność kobiet”. Organizatorzy i organizatorki z Trójmiejskiej Akcji Kobiecej przygotowują szereg działań – wśród nich wiele będzie miało charakter performatywny. Tegoroczna Manifa pełna będzie muzyki, m.in. dzięki zaangażowaniu Chóru TAK. Wszystkie osoby, dla których kwestie równości i różnorodności są szczególnie istotne, mają szansę włączyć się w działania organizacyjne.

Spotkanie Trójmiejskiej Akcji Kobiecej poświęcone organizacji tegorocznej Manify odbędzie się  w środę, 10 lutego o godz. 18.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p., Gdańsk. Wstęp wolny.

Organizatorem spotkania jest Trójmiejska Akcja Kobieca w partnerstwie ze Świetlicą Krytyki Politycznej w Trójmieście.

 

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij