Miasto

Latające Kręgi Miejskie

Gościnią najbliższego Latającego Kręgu Miejskiego we wtorek, 2 lutego o godz. 18.00 będzie coach, psycholożka i wykładowczyni, Agnieszka Kasprzyk-Mączyńska.

Latające Kręgi Miejskie to darmowe, comiesięczne spotkania dla kobiet, którym bliska jest idea łączenia pasji z pracą i zarabianiem na życie. Łączą networking (czyli możliwość poznania nowych osób), marketing bezinwazyjny (każda uczestniczka ma okazję opowiedzieć krótko czym się zajmuje i zareklamować swój biznes w naturalny sposób) oraz storytelling, czyli sztukę opowiadania i słuchania historii. Bohaterką każdego Latającego Kręgu jest kobieta, która ma do opowiedzenia historię swojej drogi i która stworzyła coś, o czym może opowiedzieć – najczęściej własny biznes, markę, czasem miejsce, fundację, bloga.

Gościnią najbliższego Latającego Kręgu będzie Agnieszka Kasprzyk-Mączyńska, założycielka kilku firm, certyfikowany coach, wykładowczyni Szkoły Głównej Psychologii Społecznej. Skoncentrowana głównie na coachingu kariery i przedsiębiorczości. Zaangażowana w działalność wielu nieformalnych grup i organizacji, m.in. Trójmiejskiej Akcji Kobiecej i Stowarzyszenia Macherki.

Latający Krąg Kobiet z udziałem Agnieszki Kasprzyk Mączyńskiej odbędzie się we wtorek, 2 lutego o godz. 18.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, p. II w Gdańsku.

Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy na Latające Kręgi Miejskie.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Macherki we współpracy ze Świetlicą Krytyki Politycznej w Trójmieście.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij