Miasto

Kolejne spotkanie organizacyjne przed Manifą

Udział w spotkaniu Trójmiejskiej Akcji Kobiecej w czwartek, 18 lutego o godz. 18.00 to szansa na włączenie się w organizację Manify.

Tegoroczna Manifa odbędzie się w sobotę, 5 marca o godz. 15.00, a jej główną myśl wyznacza hasło: „Solidarność kobiet, ponieważ jest 2016”. Wydarzenie będzie obfitować w szereg działań na granicy happeningu z udziałem Chóru TAK i Samba Rhythms of Resistance.

Wszystkie osoby, które chcą zadecydować o ostatecznym kształcie Manify mogą włączyć się w organizację. Przed nami kilka ostatnich spotkań. Każda nowa osoba może włączyć się w działania w dogodnym dla siebie wymiarze, wykorzystując własny potencjał intelektualny i twórczy oraz umiejętności organizacyjne. Przygotowanie Manify jest także doskonałą okazją do zdobycia doświadczenia, które można dobrze wykorzystać w pracy w sektorze społeczno-kulturalnym oraz we wszystkich działaniach wymagających pracy zespołowej.

Spotkanie Trójmiejskiej Akcji Kobiecej poświęcone organizacji tegorocznej Manify odbędzie się w czwartek, 18 lutego o godz. 18.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p., Gdańsk. Wstęp wolny.

Organizatorem spotkania jest Trójmiejska Akcja Kobieca w partnerstwie ze Świetlicą Krytyki Politycznej w Trójmieście.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij