Miasto

Dziwny przypadek psa nocną porą

Książka o chłopcu z zespołem Aspargera będzie omawiana na najbliższym spotkaniu Book Discussion Club w Bibliotece Sopockiej w czwartek, 10 grudnia.

‘The Curious Incident of the Dog in the Night-Time” Marka Haddona to wciągająca narracja z perspektywy nastolatka z Zespołem Aspergera. Pretekstem do opowieści staje się zagadka morderstwa pudla sąsiadki, którą Christofer – główny bohater – stara się rozwiązać niczym Sherlok Holmes. Jego odbiór rzeczywistości może wywołać zdumienie, ale z drugiej strony wydarzenia i inne postacie skłaniają do refleksji nad definicjami „normalności”.

Spotkanie Book Discussion Club poświęcone książce ‘The Curious Incident of the Dog in the Night-Time” Marka Haddona, prowadzone przez anglistkę, Aleksandrę Hołubowicz odbędzie się w czwartek 10 grudnia o godz. 17.00, w Bibliotece Sopockiej, Ul. Obrońców Westerplatte 16, Sopot. Wstęp wolny.

Książka ‘The Curious Incident of the Dog in the Night-Time” Marka Haddona jest dostępne w Bibliotece Sopockiej.

Book Discussion Club jest częścią projektu Zaczytani na żywo realizowanego w czterech filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sopocie.  Dotychczas odbyło się 6 spotkań poświęconych literaturze anglojęzycznej.

Organizatorem wydarzenia jest Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście w partnerstwie z Biblioteką Sopocką. Spotkanie jest częścią projektu „Zaczytani na żywo” wspieranego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

                         

 

 

 

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij