Miasto

3. urodziny Świetlicy KP w Trójmieście

Świetlica KP w Trójmieście ma trzy lata. Z tej okazji zespół Świetlicy zaprasza do wspólnego świętowania. Na wszystkich czekają kiermasz książek, układanie ceramicznej mozaiki, tort i muzyka.

Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście ma trzy lata. Z tej okazji zespół Świetlicy zaprasza do wspólnego świętowania. Na wszystkich czekają kiermasz książek, wspólne układanie ceramicznej mozaiki, tort, muzyka i tańce.

Przez ostatnie trzy lata pokazaliśmy jak partycypacyjnie tworzyć miasto, przygotowaliśmy kilkaset debat, spotkań oraz projekcji Kina Zaangażowanego – mówi Maria Klaman, koordynatorka Świetlicy. Pokazujemy także, jak poprzez kulturę dążyć do długotrwałej zmiany społecznej, budującej odpowiedzialność obywatelską. Sądzę, że były to dobre trzy lata. – dodaje.

Program urodzin:
od 15.00
Urodzinowy kiermasz zniżkowy – książki Wydawnictwa Krytyki Politycznej do 40 % taniej
Książka za kubek – pierwsze 50 osób, które przyniosą do Świetlicy kubki – stare, nowe, szczerbione – wymieni je na książkę

godz. 17.00
Mozaika – wspólne wyklejanie sentencji Stanisława Brzozowskiego „Heroizm woli” ze stłuczonych kubków i ceramiki. Kuratorzy akcji artystycznej Katarzyna Górna i Maciej Salamon.

godz. 19.00
Tort wiśniowy – przekładany potrójnie. Świeczki z tortu zdmuchniemy o 19.00, a chwilę później zaczniemy rozdawać śpiewniki i przygotowywać się do wspólnego śpiewania.

godz. 21.00
koncert zespołu CHiP – Anna Steller (wokal) i Maciej Salamon (gitara).

Afterparty zapewni DJ Zrałek.

15 grudnia, sobota, Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, Gdańsk

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij