Krzysztof Tomasik

Wygrzebane: Reklama ’38, czyli wynalazek zamiast cudu

Zaledwie po jednym tygodniu tysiące zachwyconych kobiet osiągnęło wygląd o całe lata młodszy! Zmarszczki zniknęły bezpowrotnie! Wygląda to na cud, a jest tylko dla nowoczesnej wiedzy jeszcze jednym nowym zwycięstwem po wieloletnich, żmudnych doświadczeniach. Ludzie nauki stwierdzili, że z wiekiem skóra nasza traci pewne żywotne składniki i tworzą się zmarszczki. Przywrócić skórze te cenne składniki, a będzie znów świeża i młodzieńcza. Jest to niezwykły wynalazek Prof. Uniwersytetu Wiedeńskiego, D-ra Stejskal. Jemu zawdzięczamy wyciąg z żyjących komórek skórnych, nazwany Biocelem, który jest obecnie częścią składową Kremu Tokalon koloru różowego, spreparowanego według oryginalnego francuskiego przepisu znakomitego paryskiego Kremu Tokalon. Stosuj go co wieczór. Odżywia i odmładza skórę podczas snu. Zmarszczki szybko znikną. Po tygodniu będziesz wyglądała o 10 lat młodziej. W ciągu dnia stosuj Krem Tokalon koloru białego. Rozpuszcza wągry, ściąga rozszerzone pory i czyni w ciągu kilku dni z najbardziej szorstkiej, ciemnej skóry – gładką, białą i delikatną. Szczęśliwy wynik gwarantowany lub zwrot pieniędzy. 

Fragment tekstu reklamowego „Zdawałoby się, że to Cud, a to jednak posiada naukowe uzasadnienie”, tygodnik “Kino”, luty 1938. 

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Krzysztof Tomasik
Krzysztof Tomasik
Publicysta, biografista
Publicysta i biografista, działacz LGBT, członek zespołu Krytyki Politycznej. Autor książek "Homobiografie. Pisarki i pisarze polscy XIX i XX wieku" (2008), "Gejerel. Mniejszości seksualne w PRL-u" (2012), "Seksbomby PRL-u" (2014), "Demony seksu" (2015), "Grażyna Hase. Miłość, moda, sztuka (2016). Redaktor tomu "Mulat w pegeerze" (2011). Prowadził seminaria biograficzne na Uniwersytecie Krytycznym Krytyki Politycznej.
Zamknij