Krzysztof Tomasik

Bryl ’87, czyli humanitarna prasa

Z ogromną satysfakcją pragnę zakomunikować, że otrzymałem – dzięki uprzejmości i życzliwości redakcji Waszego tygodnika, dwa numery czasopisma “ITD”, w którym znajdował się interesujący dla mnie, jako wielbiciela i kolekcjonera wszystkiego, co związane jest z twórczością grupy Maanam – wywiad z Olgą Jackowską-Korą. Dlatego też pragnę najserdeczniej i najgoręcej podziękować Waszej redakcji za tak dużą życzliwość, serdeczność i zrozumienie. Tak przepiękna i jakże humanitarna postawa Państwa wzbogaciła dodatkowo moje zbiory o nową – jakże cenną pozycję.

 

Andrzej Bryl, Rybnik. List do redakcji – tygodnik „ITD”, styczeń 1987.

__
Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Krzysztof Tomasik
Krzysztof Tomasik
Publicysta, biografista
Publicysta i biografista, działacz LGBT, członek zespołu Krytyki Politycznej. Autor książek "Homobiografie. Pisarki i pisarze polscy XIX i XX wieku" (2008), "Gejerel. Mniejszości seksualne w PRL-u" (2012), "Seksbomby PRL-u" (2014), "Demony seksu" (2015), "Grażyna Hase. Miłość, moda, sztuka (2016). Redaktor tomu "Mulat w pegeerze" (2011). Prowadził seminaria biograficzne na Uniwersytecie Krytycznym Krytyki Politycznej.
Zamknij