Krzysztof Tomasik

Bryl ’87, czyli humanitarna prasa

Z ogromną satysfakcją pragnę zakomunikować, że otrzymałem – dzięki uprzejmości i życzliwości redakcji Waszego tygodnika, dwa numery czasopisma “ITD”, w którym znajdował się interesujący dla mnie, jako wielbiciela i kolekcjonera wszystkiego, co związane jest z twórczością grupy Maanam – wywiad z Olgą Jackowską-Korą. Dlatego też pragnę najserdeczniej i najgoręcej podziękować Waszej redakcji za tak dużą życzliwość, serdeczność i zrozumienie. Tak przepiękna i jakże humanitarna postawa Państwa wzbogaciła dodatkowo moje zbiory o nową – jakże cenną pozycję.

 

Andrzej Bryl, Rybnik. List do redakcji – tygodnik „ITD”, styczeń 1987.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Krzysztof Tomasik
Krzysztof Tomasik
Publicysta, biografista
Publicysta i biografista, działacz LGBT, członek zespołu Krytyki Politycznej. Autor książek "Homobiografie. Pisarki i pisarze polscy XIX i XX wieku" (2008), "Gejerel. Mniejszości seksualne w PRL-u" (2012), "Seksbomby PRL-u" (2014), "Demony seksu" (2015), "Grażyna Hase. Miłość, moda, sztuka (2016). Redaktor tomu "Mulat w pegeerze" (2011). Prowadził seminaria biograficzne na Uniwersytecie Krytycznym Krytyki Politycznej.
Zamknij