Wspieram

Jednorazowo
Miesięcznie
25
35
70
100
inna kwota
OK
20
30
50
100
inna kwota
OK
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby dokonać wpłaty.Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10, lokal 3, 00-013 Warszawa.Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu obsługi dokonywanych wpłat i we własnym celu marketingowym (podstawa przetwarzania danych to wykonywanie obowiązków wynikających z przepisów o rachunkowości oraz realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci promowania naszych kampanii fundraisingowych, produktów i usług). Twoje dane będą przetwarzane przez okres 5 lat od końca roku, w którym dokonałeś wpłaty (realizacja przepisów o rachunkowości), a następnie do czasu ew. zgłoszenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
* Zgoda jest konieczna, żeby przekazać darowiznę
* Bądź na bieżąco z naszymi działaniami
* Zgoda jest konieczna, żeby przekazać darowiznę
Gliński zdecydował: zero dotacji na KP

Na blokowanie Krytyki chcemy odpowiedzieć uśmiechem i Krytyką w dłoni. Wpłać na Krytykę i #pozdrowGlinskiego. Zachęcamy Cię do zrobienia sobie zdjęcia z dowolnym numerem Krytyki Politycznej lub książką naszego wydawnictwa i udostępniania go w swoich mediach społecznościowych z #pozdrowGlinskiego.

Jeśli wybierzesz darowiznę miesięczną, co miesiąc będziesz przekazywać Stowarzyszeniu im. Stanisława Brzozowskiego wybraną kwotę. W dowolnym momencie możesz wyłączyć przekazywanie darowizny. W każdym miesiącu wyślemy wiadomość potwierdzającą przekazanie darowizny, zawierającą informację o możliwości wyłączenia kolejnych darowizn. W przypadku płatności kartą, dane karty nie są nigdy przekazywane do Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego. W postaci zaszyfrowanej są one przechowywane przez zaufanego operatora płatności PayU. Twoje płatności są bezpieczne.

 

Jeśli uda nam się zebrać odpowiednią kwotę to wydamy zablokowany przez ministra numer Krytyki Politycznej o polskiej wsi. Każda osoba, która wpłaci 20 zł i więcej otrzyma go od nas w prezencie (w formie e-booka)

Wpłać na Krytykę i #pozdrowGlinskiego

Od lat w Krytyce tworzymy wizję lepszego jutra. Działamy, by zmieniać świat na solidarny, równy, otwarty, demokratyczny i różnorodny. Obecnej władzy to nie pasuje. My jednak pracujemy dalej. Z Twoim wsparciem Krytyki nie da się zablokować.

Wspierając nas co miesiąc otrzymujesz

PRZELEW TRADYCYJNY:

Konto złotówkowe / PLN
Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego
Bank BGŻ BNP Paribas SA
81 1750 0009 0000 0000 3987 3688
Tytuł przelewu: „Darowizna na rzecz Stowarzyszenia im. Stanisława Brzozowskiego”.

Wpłata na konto walutowe / EUR or USD:
Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego
Bank BGŻ BNP Paribas SA
PL 28 1750 0009 0000 0000 3987 3575 (USD)
PL 06 1750 0009 0000 0000 3987 3583 (EUR)
SWIFT: RCBWPLPW

WSPIERAM PRZEZ PAYPAL (CO MIESIĄC)

Kontakt
Stowarzyszeni im. Stanisława Brzozowskiego
ul. Jasna 10, lok. 3
00-013 Warszawa
Tel: (+48 22) 505 66 90
Email: [email protected]
NIP 701-000-25-99

Pamiętaj!
Darowizny na naszą rzecz możesz odliczyć, rozliczając przyszłoroczny formularz PIT. Dodatkowe pytania/Inquiries: [email protected] | 22 505 66 90

**
Regulamin darowizn dostępny jest tutaj.

Statut Stowarzyszenia im. Stanisława Brzozowskiego

Zobacz raport finansowy Stowarzyszenia