Tomasz Piątek

Czym jest metamarketing mikrodronalny?

Nasza oferta ma charakter dyskrecjonalny. Po przeczytaniu jej przez Państwa ulegnie samozniszczeniu, nie pozostawiając żadnych śladów materialnych ani wirtualnych.

Dzień Dobry!

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprezentować ofertę, która gwarantuje Państwu rynkowy sukces.

Nasza firma dysponuje na wyłączność pięciuset samodzielno-sprzęgalnymi rojami mikrodronów. Każdy rój liczy po dwadzieścia tysięcy wielofunkcyjnych mikrodronów, mierzących poniżej jednej dziesiątej milimetra sześciennego. Drony mogą operować w zasięgu krajowym, regionalnym i lokalnym. Operacje zagraniczne też znajdują się w ofercie, ale wycenione są według specjalnego cennika.

Nasze mikrodrony obudowane są nanosiatką grafionową, dzięki której są niewidzialne dla wszystkich istniejących wykrywaczy. Dysponują podwójną igłą. Mogą pełnić funkcję kamer, mikrofonów i czujników chemicznych. Mają przekaźnik danych, który przesyła je komputerowi koordynującemu poczynania poszczególnych mikrodronów i/lub dronów (zależnie od zasięgu i charakteru operacji).

W przeciwieństwie do innych firm oferujących podobne usługi, nie dokonujemy operacji polegających na masowej iniekcji substancji z grupy FRZ (Fermentatory Rozkładacze Zanieczyszczacze) do produktów z grupy SLK (Spożywka Leki Kosmetyki) produkowanych przez FKWNK (Firmy Konkurencyjne Wobec Naszych Klientów). Tego rodzaju operacje łatwo wykryć (mikroślady po nakłuciu) i łatwo można też domyślić się ich beneficjenta (bezpośredni konkurent producenta zepsutych produktów lub jeden z kilku takich konkurentów).

Nasza oferta jest o wiele prostsza, a nasze operacje nieskończenie trudniej wykrywalne, aczkolwiek zajmują trochę więcej czasu: minimum dwa tygodnie, a korzystniej jest jeszcze bardziej rozciągnąć je w czasie. Im dłużej trwa cała operacja, tym trudniej postronnym obserwatorom jest skojarzyć ze sobą efekty poszczególnych mikrooperacji. Unikamy w ten sposób nie tylko zainteresowania, ale także np. paniki związanej z rzekomą epidemią – dlatego nasz sposób działania jest relatywnie humanitarny i prospołeczny.

Nazywamy nasze działania metamarketingiem, ponieważ stanowią one zdecydowany przełom w marketingu i wielki krok w stronę czegoś nowego. Dotychczasowe działania konkurencyjne polegały na próbie przejęcia targetu lub części targetu konkurencji. My zamiast go przejmować, co jest skomplikowane, po prostu go eliminujemy, co w przypadku FKWNK owocuje oczywistym spadkiem sprzedaży.

Zamiast dolegliwości żołądkowych, przynosimy kres wszelkich dolegliwości. Phylloricinobotulin to stworzony przez nas środek o najwyższej na świecie toksyczności, siłą tysiąckrotnie przewyższający najmocniejsze dotąd znane trucizny. Minidawka, która bez trudu zmieści się na pokładzie mikrodrona, powoduje szybki zgon z objawami ataku serca. Co więcej, podwójna igła pozwala nam na jednoczesną iniekcję substancji, która w minutę po zgonie rozkłada toksynę, uniemożliwiając odnalezienie jej śladów. Substancji rozkładającej nie można wykryć za pomocą testu na trucizny, a co więcej, ona sama w szybkim czasie też się rozkłada na pierwiastki występujące naturalnie w ludzkim organizmie.

Mikrodrony prowadzą makroinwigilację konsumentów produktu konkurencji, identyfikując hard userów, a następnie ich eliminując. To operacja prostsza i bezpieczniejsza niż iniekcja FRZ do produktów. O wiele trudniej jest znaleźć ślady mikroukłucia w ludzkim ciele niż w opakowaniu jogurtu. Innym czynnikiem radykalnie zwiększającym bezpieczeństwo operacji jest to, że przeciętny konsument regularnie używa co najmniej kilkudziesięciu produktów. Dlatego bardzo trudne jest wywnioskowanie, o który z tych produktów chodziło, a co za tym idzie – kto jest bezpośrednim konkurentem producenta produktu. Co więcej, aby uniemożliwić ewentualnym śledczym wykrycie jednego wspólnego mianownika dla wszystkich zgonów, około 15% likwidacji będzie mieć charakter zmyłkowo-kamuflażowy – będzie dotyczyć konsumentów zupełnie innych produktów niż te, o które chodzi! Oczywiście, nie będzie wśród nich konsumentów Państwa produktów (i kilku innych, też dla zmyłki). Nie pozwoli na to specjalny filtr.

Nasza oferta ma charakter dyskrecjonalny, dlatego natychmiast po przeczytaniu jej przez Państwa ulegnie ona samozniszczeniu, nie pozostawiając żadnych śladów materialnych ani też wirtualnych. Dlatego prosimy teraz o koncentrację i dokładne zapamiętanie dziesięcioliterowego klucza identyfikacyjnego, za pomocą którego można kontaktować się z nami w finansowych mediach społecznościowych. Oto ten klucz: KARILNAPYU.

Szanowni Państwo, mikrodrony przez cały czas obserwują Państwa, gdy czytacie naszą ofertę. Rejestrując zmiany chemiczne w waszym organizmie, a także obserwując źrenicę i tętno, przekazują informację komputerowi zarządzającemu, który na tej bazie podejmie decyzję o ewentualnej eliminacji Państwa. Oczywiście taka decyzja zostanie podjęta tylko w sytuacji, w której nasza oferta wzbudzi u Państwa oburzenie, bunt, gniew, chęć przeciwdziałania i inne negatywne reakcje, do których zaliczamy oczywiście próbę kontaktu z mediami lub organami ścigania, a także brak pozytywnego odzewu na naszą ofertę w ciągu najbliższych pięciu minut.

Pozdrawiamy i Życzymy Sukcesów

www.tomaszpiatek.pl

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Tomasz Piątek
Tomasz Piątek
Pisarz, felietonista
Pisarz, felietonista. Ukończył lingwistykę na Universita’ degli Studi di Milano. Pracował w „Polityce”, RMF FM, „La Stampa”, Inforadiu, Radiostacji. Publikował w miesięczniku „Film” i w „Życiu Warszawy”. Autor wielu powieści. Nakładem Wydawnictwa Krytyki Politycznej ukazała się jego książka "Antypapież" (2011) i "Podręcznik dla klasy pierwszej" (2011).
Zamknij