Podcasty

Kościoła nie ma

Vendula Czabak i Krzysztof Tomasik rozmawiają o książkach Wydawnictwa Krytyki Politycznej. Polecają nowości, podpowiadają, po co warto sięgnąć, aby wiedzieć więcej, i zdradzają, co szykujemy dla was w najbliższym czasie.

Wymazał Kościół ze swojego życia, zdjął sutannę i opisał, co dzieje się za murami seminarium i plebanii. Robert Samborski wraca z drugą książką, w której rozlicza swoje kościelne życie i opisuje drogę do życia bez boga.

Nie pozwólcie dzieciom przychodzić do nich

czytaj także

Co seria z koloratką mówi nam o Kościele katolickim? O tym rozmawiamy, przypominając największe hity w serii z koloratką. Czekamy na kolejną, która ukaże się na jesieni. Są jeszcze tematy w polskim Kościele warte opisania.

SŁUCHAJ NA SPOTIFY:

SŁUCHAJ NA SOUNDCLOUD:

SŁUCHAJ NA APPLE PODCASTS:

Podcast o książkach

Vendula Czabak i Krzysztof Tomasik rozmawiają o książkach Wydawnictwa Krytyki Politycznej.

Polecają nowości, podpowiadają, po co warto sięgnąć, aby wiedzieć więcej, i zdradzają, co szykujemy dla was w najbliższym czasie.

Krytyczne książki to ich pasja i praca, o której mogą mówić godzinami. Na potrzeby podcastu starają się zmieścić w kilku zdaniach. Z naciskiem na „starają się”.

Posłuchaj też innych podcastów z cyklu O książkach:

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij