Fotorelacje

Ogólnopolskie dni protestu: Wódz narodu

Fotorelacja z trzeciego dnia protestów.

Piątek, 13 września, był dniem obywatelskim. Od południa w miasteczku namiotowym przed Sejmem odbywały się panele poświęcone m.in. kwestii referendów, potem mikrofon należał do organizacji i ruchów społecznych.

Związkowcy postawili premierowi przed Sejmem pomnik – w peruwiańskiej czapce i z piłką pod pachą. – Ukochany panie premierze, Donaldzie drogi, słońce ty nasze, przepełnieni radością z rządów łaskawych, my, naród poddany, składamy ci szczere i radosne podziękowania. Niewysłowiona jest wdzięczność i niewypowiedziane uwielbienie nasze. Za to, co dla poddanych swoich, ciężką pracą na co dzień, harówką nieludzką czynisz – mówili.

Czytaj także:

Igor Stokfiszewski: Ogólnopolskie dni protestu (1): Wiatr nam sprzyja

Igor Stokfiszewski: Ogólnopolskie dni protestu (2): Warszawiacy czują to samo, co my

Maciej Gdula: Szantaż mitem Solidarności

Fotorelacja: Nauczyciele, kolejrze, mundurowi, pielęgniarki

Fotorelacja: Ogólnopolskie dni protestu, pikieta pod Ministerstwem Zdrowia

Igor Stokfiszewski: Chodźmy razem!

__
Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Jakub Szafrański
Jakub Szafrański
Fotograf i publicysta Krytyki Politycznej
Pochodzi z Lublina, gdzie tworzył Klub Krytyki Politycznej. Publicysta i fotograf. W 2010-2012 pracował w dziale dystrybucji Wydawnictwa KP. Współtworzył stronę internetową. Akademicki mistrz polski w kick-boxingu 2009, a także instruktor samoobrony. Pracował we Włoszech, Holandii i Anglii. Laureat Stypendium pamięci Konrada Pustoły.
Zamknij