Fotorelacje

Fotorelacja: spotkanie wokół punktu przesiadkowego w Cieszynie

5 listopada 2013, o godz.10.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej „Na Granicy” odbyło się spotkanie w sprawie zainicjowania prace na rzecz zrealizowania tymczasowej koncepcji zagospodarowania punktu przesiadkowego w Cieszynie.

5 listopada 2013, o godz.10.00 w Świetlicy Krytyki Politycznej „Na Granicy” spotkali się przedstawiciele władz samorządowych, powiatowych, instytucji miejskich, Rady Miejskiej, organizacji pozarządowych, architekci i mieszkańcy celem ponownego przyjrzenia się pozostawionym przez grupę studentów (University of Plymouth, UK) koordynowaną przez dr Krzysztofa Nawratka koncepcji tymczasowego dworca autobusowego w Cieszynie. Moderacja: Joanna Wowrzeczka.

__
Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Agnieszka Muras
Agnieszka Muras
Szkoła Liderów
Agnieszka Muras jest działaczką społeczną i koordynatorką programu kształcenia liderów miejskich w Fundacji Szkoła Liderów. Pracowała w HEAL Polska, działając na rzecz poprawy jakości powietrza oraz w Krytyce Politycznej, tworząc Świetlicę „Na Granicy” w Cieszynie.
Zamknij