Fotorelacje

Fotorelacja: Powitanie traktorów w Ursusie

W ubiegłą niedzielę byliśmy w Parku Hassów w warszawskim Ursusie

W ubiegłą niedzielę byliśmy w Parku Hassów w warszawskim Ursusie. Jaśmina Wójcik i Igor Stokfiszewski poprowadzili warsztaty dla dzieci „Powitanie traktorów w Ursusie” i pomalowali razem ok. 40 tekturowych traktorów. Było to jedno z działań zapraszających do udziału w wydarzeniach akcji Zakłady. Ursus 2014, która odbędzie się na terenach byłych Zakładów Przemysłu Ciągnikowego w Ursusie od 13 do 15 czerwca.

Kongres Rysowników w plenerze prowadzony przez Pawła Althamera, Parada Traktorów z placu Defilad do Ursusa, Spacer Akustyczny przygotowany przez Jaśminę Wójcik po terenach byłej fabryki traktorów, Pamiętnik Mówiony do nagrywania wspomnień i Kino na świeżym powietrzu – to niektóre z wydarzeń trzydniowego pikniku przy ul. Posag 7 Panien – w samym sercu ZPC Ursus. Spotkanie na terenach dawnej fabryki Ursus zakończy Kolacja Sąsiedzka zaaranżowana przez mieszkanki i mieszkańców Ursusa. Każdy może przynieść swoje produkty. Zapraszamy! Pełny program wydarzeń:http://www.krytykapolityczna.pl/instytut

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij