Fotorelacje

Fotorelacja: Mamy prawo do informacji publicznej

25 września Wrocławski Klub Krytyki Politycznej zorganizował warsztaty i dyskusję na temat dostępu do informacji publicznej.

25 września w Infopunkcie Nadodrze Wrocławski Klub Krytyki Politycznej zorganizował warsztaty i dyskusję na temat dostępu do informacji publicznej.

Aby skorzystać z prawa do rzetelnej informacji na temat działąń instytucji publicznych trzeba wiedzieć jak pytać o informacje skutecznie i jak nie dać się spławić opowieściami o tym, że wszystko, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami sądu, szpitala, uniwersytetu i urzędu jest ściśle tajne. Dlatego zaprosiliśmy Grzegorza Wójkowskiego, eksperta z fundacji Bona Fides, żeby podczas warsztatowej dyskusji odpowiedział na pytania o informację publiczną.


Dyskusja odbyła się jako część cyklu debat Levels of Trust w ramach programu Time to Talk realizowanego przy wsparciu Open Society Foundations.

   

__
Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Aneta Ilnicka
Aneta Ilnicka
Aktywistka
Aktywistka, działaczka społeczna związana z Klubem Krytyki Politycznej we Wrocławiu.
Zamknij