Fotorelacje

Fotorelacja: II Święto Cieszyńskiej Wenecji

Pod koniec czerwca Cieszyńska Wenecja po raz drugi wypełniła się sztuką.

22 i 23 czerwca Cieszyńska Wenecja po raz drugi wypełniła się sztuką. Wydarzenie pod tytułem II Święto Cieszyńskiej Wenecji zorganizowała Świetlica Krytyki Politycznej „Na Granicy” razem z Modelarnią Ceramiczną KOSAK oraz Galerią w Bramie na Cieszyńskiej Wenecji.

W programie Święta znalazły się: spektakl Akademia Opowieści z Cieszyńskiej Wenecji w wykonaniu dzieci z O!Świetlicy Krytyki Politycznej, w reżyserii Bogusława Słupczyńskiego, warsztaty dla dzieci Pleć Pleciugo Wiklinowo-Papierowo zorganizowane przez Galerię w Bramie na Cieszyńskiej Wenecji, warsztaty plecionkarskie przeprowadzone przez Stowarzyszenie Serfenta, Ceramiczny Poemat Dadaistyczny, pokaz filmu Bogdana Kosaka pt. Zmęczenie, wystawa cyklu obrazów Tysiące ukłuć Joanny Wowrzeczki, prezentacja pracy Skrawki lubelskiej artystki Magdaleny Franczak, performance muzyczny Komórka rachuby w wykonaniu Joanny Wowrzeczki i Michała Klasika oraz spektakl Atlas dźwięków Ludomira Franczaka.

Foto: Damian Świńczyk, Mamega Studio, Natalia Kałuża, Anna Pluta

FOTORELACJA: II ŚWIĘTO CIESZYŃSKIEJ WENECJI

 

Działanie dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

***

Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać