Fotorelacje

Fotorelacja: Głęboka fest 2

W sobotę, 25 maja 2013r. odbyła się druga edycja Święta ulicy Głębokiej w Cieszynie- Głęboka Fest. Przez cały dzień można było uczestniczyć w szeregu działań artystycznych i społecznych. Wieczorem odbyła się premiera słuchowiska o ulicy Głębokiej autorstwa Pawła Kukli i Wojciecha Jakubca (licencja CC BY 3.0 PL), które powstało na bazie rozmów przeprowadzonych przez współpracowniczki i współpracowników Świetlicy z mieszkańcami Cieszyna. 

Święto zorganizowały dzieci z O!Świetlicy KP, wolontariusze i środowisko Krytyki Politycznej w Cieszynie. Dziękujemy partnerom projektu (Muzeum Śląska Cieszyńskiego, SP 1 w Cieszynie, I LO im. A. Osuchowskiego w Cieszynie, gazetacodzienna.pl), a także rozmówcom, którzy zgodzili się na wywiady. Bez nich słuchowisko i Święto nie powstałyby. 

Przeczytaj relację z wydarzenia

Projekt „Akcja: Głęboka!” zrealizowano w ramach Akademii Orange. Wszystkie wytworzone dzieła w ramach przedsięwzięcia publikowane są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. 

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij