„Prezes zarządu Gruzji” blokuje wejście kraju do UE
Od startującego właśnie szczytu unijnego zależeć będzie, czy Ukraina, Mołdawia i Gruzja otrzymają status państw kandydujących do Wspólnoty.
Od startującego właśnie szczytu unijnego zależeć będzie, czy Ukraina, Mołdawia i Gruzja otrzymają status państw kandydujących do Wspólnoty.
Sejm odrzucił projekt ustawy „Legalna aborcja. Bez kompromisów”. Wiadomo, że prawica z PiS i Konfederacji nie jest partnerem w dyskusji o aborcji. Trzeba tę prawicę przegłosować, nie przekonywać.
Od września 2021 roku województwa wystraszone wizją utraty wielomilionowych funduszy zaczęły wycofywać się kolejno z dyskryminujących osoby LGBT+ uchwał. Decyzja podjęta przez KE prawdopodobnie doprowadzi do tego, że ich śladem pójdą również samorządy.
Są błędy, na których lepiej się nie uczyć. Jednym z nich jest polityka mieszkaniowa Ukrainy, skierowana na zysk z nieruchomości.
„To chyba dobrze, Agnieszka, Justyna, Anka, Weronika, że chociaż jedno z nas zarabia prawdziwe pieniądze, prawda?” No właśnie niedobrze!