Od redakcji

Puto i Sutowski z nominacjami do Grand Press 2019

Grand Press 2019

Kaja Puto i Michał Sutowski otrzymali nominacje do nagrody Grand Press 2019. Oboje wyróżniono za wywiady, które ukazały się na łamach KrytykaPolityczna.pl.

Publicyści Krytyki Politycznej dostali nominacje do Grand Press 2019 w kategorii wywiad. Kaja Puto otrzymała nominację za rozmowę z Karolem Trammerem (Dlaczego marszałek nie jeździł koleją?), autorem książki Ostre cięcie. W uzasadnieniu czytamy: „Kaja Puto (KrytykaPolityczna.pl) robi wywiad o upadku kolejnictwa w Polsce, a jej rozmówca przekonuje, że lata błędów w zarządzaniu koleją skutkują brakiem mobilności Polaków”.

Dlaczego marszałek nie jeździł koleją? Rozmowa z Karolem Trammerem

Michał Sutowski dostał nominacje za rozmowę z Marią Liburą Jak uniknąć apokalipsy, czyli wszystko, czego nie chcecie wiedzieć o polskim zdrowiu, choć powinniście. Jak czytamy w uzasadnieniu nominacji: „Michał Sutowski (KrytykaPolityczna.pl) i ekspertka Maria Libura w długiej rozmowie wyjaśniają, dlaczego reforma polskiej służby zdrowia jest politycznie niewykonalna”.

Jak uniknąć apokalipsy, czyli wszystko, czego nie chcecie wiedzieć o polskim zdrowiu, choć powinniście

W tym roku do konkursu Grand Press zgłoszono rekordową liczbę 850 prac. Do finału przeszło 55 materiałów. Cieszymy się, że 2 z nich ukazały się na łamach Krytyki Politycznej.

Kai i Michałowi serdecznie gratulujemy!

__
Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Zamknij