Kultura

Prześlij zdjęcia na 7. Berlin Biennale!

Czy jest wydarzenie polityczne, demonstracja, akcja społeczna, które możesz sfotografować? Zrób to i prześlij zdjęcia na 7. Berlin Biennale!

Czy jest wydarzenie polityczne, demonstracja, akcja społeczna, które możesz sfotografować? Zrób to i prześlij zdjęcia na 7. Berlin Biennale! 

 

Słowacki artysta Tomas Rafa zajmuje się publikowaniem na stronie głównej 7. Berlin Biennale wyboru zdjęć wykonanych przez artystów, pragnących szybko reagować na polityczne wydarzenia, rejestrując ich przebieg.

 

Przez nadchodzące miesiące oraz w czasie trwania 7. Berlin Biennale (od 27 kwietnia do 1 lipca tego roku) strona główna Biennale prezentować będzie zdjęcia, które przedstawiają bieżące wydarzenia polityczne, miejsca konfliktów oraz ważne wydarzenia społeczne, nadesłane przez autorów z całego świata.

 

Czy jest wydarzenie polityczne, demonstracja, akcja społeczna, które możesz sfotografować? Zrób to i prześlij nam zdjęcia, podając swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail, a także opis wydarzenia, jego miejsce i datę, na adres: [email protected].

 

Inicjatywa Tomasa Rafy stanowić ma platformę reagowania artystów na ważne dla nich wydarzenia, dziejące się w ich najbliższym otoczeniu.

__________________________

Informacja o prawach autorskich:

Autor zdjęć wyraża zgodę na ich ciągłe wykorzystywanie na stronie głównej 7. Berlin Biennale oraz na ewentualne publikacje w wydawnictwach związanych z 7. Berlin Biennale. Berlin Biennale zastrzega sobie prawo do zmiany rozmiarów fotografii, jej kształtu oraz koloru w celu dostosowania ich do projektu strony internetowej 7. Berlin Biennale oraz związanych z nim publikacji. Berlin Biennale każdorazowo poda informacje o autorze zdjęć i prawach przysługujących mu z tytułu autorstwa.

 

 

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij