Kraj

Mamy to. Duda ogłosił termin wyborów

Podobnie jak Andrzej Duda zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach.

Prezydent Andrzej Duda zwołał konferencje prasową, odpowiedział na pytania dziennikarzy i podał datę wyborów… A nie. Czekajcie. Duda ogłosił te datę na Iksie (dawnym Twitterze).

Zanim prezydent wrzucił twitta, ogłosił tę ważna wiadomość na Instagramie. Nie, nie tym oficjalnym prezydenckim, tylko prywatnym. Wiadomo – dla tych, co śledzą Dudę, są ekstrasy. Niczym dla patronów.

Podkreślił, że „podjął decyzję”, żeby nikt nie miał wątpliwości, że ktoś mu te decyzje podsunął. I oto jest. Data, której wszyscy się spodziewali: 15 października 2023 roku.

Podobnie jak Andrzej Duda zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach. I polecamy komentarze i rozmowy o wyborach parlamentarnych 2023, a także cykl Fajny kraj do życia po wyborach, w którym przyglądamy się politykom publicznym, rozwiązaniom, dzięki którym państwo jest sprawiedliwe, nowoczesne, cywilizowane.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij