Twój koszyk jest obecnie pusty!
2020-07-03
Znalazłem 200 tys. złotych partii Razem!
Media alarmują, że w Razem zarabia się po 16 tys. miesięcznie. I że się kradnie. Albo jedno i drugie. No cóż, nie jest to prawdą.
Jestem osobą LGBT i nie zagłosuję w drugiej turze wyborów prezydenckich [list]
Głosowałem na Biedronia. Tylko on pokazał, że traktuje mnie jak równorzędną osobę, której należą się takie same prawa jak wszystkim innym.
Nowacka: PiS dostał zadyszki kampanijnej, ale może zagrać ostrzej
Mimo gigantycznych transferów oraz dobrze naoliwionej maszyny propagandowej, jaką jest TVP, partia rządząca nie była w stanie przekonać do poparcia Andrzeja Dudy nawet połowy Polek i Polaków.
Liberalne bezkręgowce, czyli o zalotach do skrajnej prawicy
Jak tak dalej pójdzie, to prędzej zwymiotuję na kartę wyborczą, niż zaznaczę krzyżyk przy nazwisku któregoś z kandydatów.
Węgiel z Donbasu jest jak krwawe diamenty z Sierra Leone
Kraje Unii Europejskiej, w tym Polska, sprowadzają antracyt z okupowanego Donbasu. I nikt sobie nic z tego nie robi.
Kto się boi udawanego orgazmu?
Kobiece seks zabawki to ciągle pole minowe dla branży technologicznej i patriarchalnego społeczeństwa.
Bolsonaro: Zapewnimy Indianom środki, aby stali się tacy jak my wszyscy
Już nie tylko nielegalne wycinki i walka o ziemię – rdzennym społecznościom Brazylii zagraża teraz także koronawirus i plany Bolsonaro.
Jeśli jesteście z lewicy, będziecie mieli przez te dwa kampanijne tygodnie wyjątkowo ciężko [Newsletter KP]
Tak, wybory są najważniejsze, przełomowe, jedne na pokolenie. Nie na nich jednak świat się kończy.





