Magazyn internetowy KrytykaPolityczna.pl

Internetowy serwis publicystyczny prowadzony przez środowisko Krytyki Politycznej – zaangażowanych społecznie publicystów, ekspertów, komentatorów życia politycznego. Śledzimy to, co dzieje się w Polsce i na świecie, czym żyje kultura i gospodarka. Współtworzymy polską debatę społeczno-polityczną.

Docieramy do liderów opinii, ekspertów, polityków i twórców prawa w Polsce, klasy kreatywnej, artystów, studentów i ludzi akademii, a także do czołowych think-tanków, partii politycznych, instytutów i organizacji pozarządowych. Do naszych artykułów każdego dnia linkują największe media w Polsce, cytują nas media i organizacje międzynarodowe.

Portal KrytykaPolityczna.pl przystosowany jest do czytania na komputerach stacjonarnych, tabletach i urządzeniach mobilnych. Nasze artykuły trafiają codziennie do największego agregatora newsów i opinii: Google News. Fanpage Krytyki na Facebooku ma ponad 78 tysięcy fanów, na Twitterze śledzi nas ponad 132 tys. followersów.

Reklama na stronie

Ceny reklam i artykułów sponsorowanych zależą od formatu, miejsca (zob. formaty reklam) oraz czasu ekspozycji na stronie. Niestandardowe formaty reklam wymagają uzgodnienia i indywidualnej wyceny.

Artykuły sponsorowane publikujemy wyłącznie po wcześniejszej akceptacji treści oraz spełnieniu przez nie kryteriów etycznych i jakościowych redakcji KP. Artykuły sponsorowane są odpowiednio oznaczone.

Przewidujemy rabaty dla organizacji pozarządowych i instytucji kultury.

Kontakt

email: [email protected]

Formaty reklam

A: 1140 x 100 px | ekspozycja: strona główna (nagłówek, środek strony) oraz strona artykułu (nagłówek)

B: 325 x 500 px | ekspozycja: strona główna (w miejsce rubryki “polecamy”) oraz strona artykuły (prawy panel boczny)

C: 458 x 500 px | ekspozycja: strona główna

D: 350 x 278 px | ekspozycja: strona główna

E: 342 x 550 px | ekspozycja: strona główna oraz strona artykułu (prawy panel boczny)

F: sponsorowany artykuł wideo