Poszukujemy specjalistki_y ds. projektów do Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście

Szukamy osoby, która obok umiejętności organizacji wydarzeń autentycznie interesuje się lokalną społecznością, lubi pracę z ludźmi, także młodymi oraz dobrze ogarnia komunikację w mediach społecznościowych. W Krytyce Politycznej pracujemy razem, dzielimy się zadaniami i wspieramy w trudnościach. Jeśli spełniasz wymagania, wiesz po której stronie bije serce i chcesz robić duże i ciekawe rzeczy, dołącz do nas.

Zakres obowiązków:

– koordynacja projektów i wydarzeń, często z uwzględnieniem formalnych wymogów darczyńców instytucjonalnych, w tym prowadzenie dokumentacji, sporządzanie rozliczeń oraz współpraca z zespołem przy tworzeniu koncepcji nowych działań;
– współprowadzenie otwartej i inkluzywnej przestrzeni Świetlicy razem z księgarnią Wydawnictwa Krytyki Politycznej;
– dbanie o sprawy administracyjne, zakupy i infrastrukturę lokalu;
– prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych.

Oczekujemy:

– doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, pasji do zmieniania świata, samodzielności i d0brej organizacji pracy;
– precyzyjnego pióra i umiejętności sprawnej komunikacji, także w internecie;
– zamiłowania do pracy z ludźmi, życzliwości i humoru;
– dobrej znajomości języka angielskiego wystarczającej dla swobodnej pracy z partnerami i osobami odwiedzającymi Świetlicę.

Oferujemy:

– umowę o pracę na pełen etat z wynagrodzeniem w przedziale 4100 – 4500 zł brutto na początek;
– wiele możliwości rozwoju, angażowania w nowe projekty, szkolenia i konferencje;
– pracę w przyjaznym, energicznym i zaangażowanym zespole w centrum Gdańska.

***

Jeśli uważasz, że to praca dla Ciebie, wyślij do nas swoje CV wraz z krótkim uzasadnieniem na adres: [email protected] do 23 lutego.

Jeśli masz jakieś pytania – to też jest dobry dla nich adres. Na każde zgłoszenie odpowiemy.

***

Jeśli zgadzasz się, abyśmy przechowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji dopisz do CV następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3 moich danych osobowych zawartych w przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w Stowarzyszeniu.

***

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3. Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: [email protected] lub na piśmie na adres siedziby Stowarzyszenia.

Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także dla celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazisz na to zgodę.

Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Twoje dane mogą być udostępnione podmiotom, którym zlecamy świadczenie usług IT. Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Komentarze

System komentarzy niedostępny w trybie prywatnym przeglądarki.