Zatrudnimy wydawczynię / redaktorkę prowadzącą do dziennika KrytykaPolityczna.pl

Dziennik sam się nie zrobi. Trzeba zaplanować, co będzie na łamach, jak dany temat pokazać, kto najlepiej może to zrobić. Chcesz współtworzyć z nami stronę KrytykaPolityczna.pl? Zapraszamy. Szukamy wydawczyni / redaktorki prowadzącej dowolnej płci.

Jesteśmy otwarte na Twoje pomysły. Wnieś do Krytyki Politycznej nowe tematy, formaty i inspiracje.

W Krytyce Politycznej pracujemy razem, dzielimy się zadaniami i wspieramy w trudnościach. Jeśli spełniasz opisane niżej wymagania, wiesz, po której stronie bije serce, i chcesz robić duże i ciekawe rzeczy, dołącz do nas.

Zakres obowiązków:

– planowanie codziennych wydań;
– zamawianie, zatwierdzanie do publikacji materiałów dziennikarskich;
– współpraca z autorkami pracującymi nad materiałami – m.in. komentarzami, wywiadami, tekstami dziennikarskimi;
– współpraca z redaktorkami, fotoedytorem, korektorką w celu sprawnego przygotowania codziennych wydań dziennika;
– redakcja i edycja tekstów na stronę KrytykaPolityczna.pl;
– wspólne z zespołem dbanie o realizację projektów specjalnych.

Oczekujemy:

– doświadczenia w pracy w mediach (niekoniecznie na stanowisku wydawczyni);
– doświadczenia w pracy z autorkami, redaktorkami oraz doświadczenia pracy z tekstem;
– zainteresowania tematyką społeczno-polityczną;
– umiejętności pracy w zespole (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem);
– stosowania zasad polszczyzny;
– mile widziane jest doświadczenie w realizacji/koordynacji projektów.

Oferujemy:

– umowę o pracę na pełny etat z wynagrodzeniem w przedziale 5500–6500 zł brutto;
– wiele możliwości rozwoju, angażowania się w nowe projekty, szkolenia i konferencje;
– pracę w przyjaznym, energicznym i zaangażowanym zespole w centrum Warszawy.

***

Jeśli uważasz, że to praca dla Ciebie, wyślij do nas swoje CV plus kilka zdań uzasadniających, dlaczego interesuje Cię ta praca oraz co według ciebie powinno się znaleźć na łamach Krytyki Politycznej (jakie tematy, teksty, formaty jako wydawczyni widziałabyś na stronie).

Wiadomość wyślij do 27 marca na adres: [email protected]

W tytule mejla wpisz: „Rekrutacja – wydawczyni”.

Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało. Na każde zgłoszenie odpowiemy.

***

Jeśli zgadzasz się, abyśmy przechowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, dopisz do CV następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3 moich danych osobowych zawartych w przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w Stowarzyszeniu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3. Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: [email protected] lub na piśmie na adres siedziby Stowarzyszenia. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także dla celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazisz na to zgodę.

Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Twoje dane mogą być udostępnione podmiotom, którym zlecamy świadczenie usług IT. Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij