Poszukujemy redaktora_ki do Wydawnictwa Krytyki Politycznej

Ambitne plany wymagają ambitnych ludzi, znających języki i wiedzących, co w literackiej trawie piszczy. Jeśli spełniasz opisane niżej wymagania, wiesz po której stronie bije serce i chcesz wydawać świetne książki, rozważ dołączenie do nas.

Zakres obowiązków:

– koordynowanie procesów wydawniczych, w tym współpraca ze studiem graficznych, drukarniami, autor(k)ami i redaktor(k)ami oraz pozostałymi działami Krytyki;
– opiniowanie propozycji i współpraca przy układaniu planów wydawniczych;
– praca redaktorska z tekstem.

Oczekujemy:

– doświadczenia w koordynacji złożonych procesów, idealnie w wydawnictwie lub medium;
– znajomości rynku wydawniczego w Polsce, ale i orientowania się w nowościach wydawniczych na innych rynkach;
– znajomości języków obcych (fajnie, gdyby wśród nich był niemiecki).

Oferujemy:

– umowę o pracę na pełen etat z wynagrodzeniem w przedziale 4500 – 5500 zł brutto na początek;
– wiele możliwości rozwoju, angażowania w nowe projekty, szkolenia i konferencje;
– pracę w sympatycznym, energicznym i zaangażowanym zespole w centrum Warszawy.

***

Jeśli uważasz, że to praca dla Ciebie, wyślij do nas swoje CV wraz z krótkim uzasadnieniem na
adres: [email protected].

Jeśli masz jakieś pytania – wyślij na ten sam adres mailowy. Na każde zgłoszenie odpowiemy

***

Jeśli zgadzasz się, abyśmy przechowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji dopisz do CV następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3 moich danych osobowych zawartych w przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w Stowarzyszeniu.

***

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3. Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: [email protected] lub na piśmie na adres siedziby Stowarzyszenia.

Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także dla celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazisz na to zgodę.

Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Twoje dane mogą być udostępnione podmiotom, którym zlecamy świadczenie usług IT. Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

***

Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

Zamknij