Do 14 lutego zgłoś się do Akademii Kampaniowania Akcji Demokracji!

  • Ponad 30 godzin interaktywnych spotkań i warsztatów o tym, jak skutecznie angażować innych do działań.
  • Spotkanie z doświadczonymi kampanierami i kampanierkami Akcji Demokracji oraz ekspertkami i ekspertami.
  • Indywidualne wsparcie we wdrożeniu stworzonych podczas Akademii działań.
  • Spotkanie z osobami zaangażowanymi w obronę praw człowieka, działania na rzecz edukacji i walkę z faszyzmem z całej Polski.

Zgłoś się do 14 lutego na stronie Akcji Demokracji

Jeśli nie posiadasz wielkiego doświadczenia, budżetu, twój czas jest ograniczony – chcemy Ci pomóc wykorzystywać proste narzędzia technologiczne, media społecznościowe, aby wspólnie z innymi osobami skutecznie wywierać wpływ na rzeczywistość.

Wiemy, jak to robić!

  • Wsparliśmy ponad 400 oddolnych kampanii stworzonych przez pojedyncze osoby, organizacje społeczne, ruchy lub kolektywy.
  • Jesteśmy doświadczonym zespołem, który na co dzień prowadzi kampanie angażując tysiące osób do działania.
  • W zeszłym roku przeprowadziliśmy pierwszą Akademię Kampaniowania dla 30 osób z całej Polski.

Poznaj ich zdanie o Akademii:

Przede wszystkim to świetna okazja do sieciowania się z innymi osobami aktywistycznymi, a także okazja do uporządkowania wiedzy i wymiany doświadczeń, źródło inspiracji.
Dominika Kasprowicz – aktywistka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet

Akademia to wyjątkowa szansa na poznanie wspaniałych osób aktywistycznych z całej Polski. Podczas Programu wymieniamy się doświadczeniami, radami, dobrymi praktykami. Wzajemnie się wspieramy i budujemy solidarne, progresywne społeczeństwo obywatelskie. To wyjątkowa szansa na zainspirowanie się, doładowanie aktywistycznych baterii i poczucie, że jesteśmy wielką aktywistyczną rodziną <3 Gorąco polecam!
Krzysztof Skwara – założyciel Zorientowanego Krakowa

Akademia to wspaniała inicjatywa, w której najważniejsze jest spotkanie bardzo różnych, ale tak samo zapalonych do zmiany świata osób. To spotkanie, ogólna życzliwość, koleżeńskość i ciepło płynące od uczestników i uczestniczek są największym bogactwem Akademii. Ponadto możliwość pracy z ważnymi „osobistościami”, ekspertami i ekspertkami w swoich tematach – to wspaniały zasób.
Kasia Słubik – prawniczka, aktywistka, trenerka antydyskryminacyjna

Akademia to 5 weekendowych spotkań online, które odbędą się w terminach:

Akademia Kampaniowania:
2–3 kwietnia
9–10 kwietnia
23–24 kwietnia

Spotkania z ekspertami/wsparcie Twojej kampanii:
21–22 maja
4–5 czerwca

Poznaj program, regulamin i zgłoś się do Akademii do 14 lutego.

Udział w Akademii jest bezpłatny, program będzie realizowany online. Mamy możliwość tłumaczenia Akademii na Polski Język Migowy lub zapewnić inne wsparcie jeśli wymaga tego stopień sprawności czy inne względy.

Akademia Kampaniowania realizowana jest w ramach projektu „Wzmocnienie potencjału aktywistek/aktywistów poprzez naukę kampaniowania online”. Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

***

To jest ogłoszenie płatne. Redakcja KP nie odpowiada za rekrutację w AD.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij