Szukamy wideo-storytellerki

Oddamy ci wszystkie treści, cały content i pełny dostęp do zasobów Krytyki Politycznej: osób, zaprzyjaźnionych celebrytek, książek, raportów, artykułów, wydarzeń społecznych i artystycznych, międzynarodowych projektów, a ty zamień to we wciągające, inspirujące i przekonujące opowieści językiem wideo. Na YT, Insta, FB i TikToka.

Płeć wideo-storytellerki nie gra roli. Zmieniamy świat na równiejszy, sprawiedliwszy i przyjaźniejszy ludziom i wszystkim gatunkom.

Zakres obowiązków:

– współtworzenie narracji, scenariuszy, treści wideo;
– nagrywanie, reżyserowanie, montaż, publikowanie materiałów;
– współtworzenie nowych formatów;
– współpraca z osobami z Krytyki Politycznej;
– zarządzanie harmonogramem, procesem komunikacji projektów wideo;
– reprezentowanie Krytyki Politycznej w kontaktach z otoczeniem.

Oczekujemy:

– umiejętności tworzenia narracji i treści wideo;
– znajomości rynku mediów społecznościowych, w szczególności YT;
– łatwości w nawiązywaniu i budowaniu relacji;
– umiejętności pracy w zespole i komunikatywności;
– umiejętności pracy pod presją czasu, terminowości i rzetelności w wykonywaniu zadań;
– umiejętności pracy w międzynarodowym środowisku, dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
– otwartości na nowości, testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań.

Miło by było:

– gdybyś znała narzędzia analityczne social mediów, w szczególności YT Analytics, Facebook Analytics;
– miała zdolności reporterskie i umiała pracować z bohaterami.

Oferujemy:

– umowę o pracę na pełny etat z wynagrodzeniem w przedziale 5500–6600 zł brutto;
– możliwości rozwoju, angażowania się w nowe projekty, szkolenia i konferencje;
– pracę w przyjaznym, energicznym i zaangażowanym zespole w centrum Warszawy.

***

Przyślij CV/portfolio wraz z kilkoma zdaniami, dlaczego chcesz z nami pracować, na adres [email protected]

Na zgłoszenia czekamy do 14 maja 2023 roku.

Mejla zatytułuj: Rekrutacja – Wideo

JBC zapytaj. Odpowiemy.

***

Jeśli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV na przyszłość, dopisz do niego następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3 moich danych osobowych zawartych w przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w Stowarzyszeniu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3. Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: dane.os[email protected] lub na piśmie na adres siedziby Stowarzyszenia.

Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także dla celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazisz na to zgodę.

Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Twoje dane mogą być udostępnione podmiotom, którym zlecamy świadczenie usług IT. Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij