Poszukujemy kreatywnej_ego specjalistki_y ds. komunikacji w mediach społecznościowych

Jeśli na śniadanie jesz feed z feja, w sieci czujesz się jak pajęczyca za kaloryferem i równie chętnie kleisz memy jak piszesz komentarze, to może być oferta dla Ciebie. W Krytyce Politycznej pracujemy razem, dzielimy się zadaniami i wspieramy w trudnościach. Jeśli spełniasz opisane niżej wymagania, wiesz po której stronie bije serce i chcesz robić duże i ciekawe rzeczy, dołącz do nas.

Zakres obowiązków:

– tworzenie treści, w tym graficznych, komentujących aktualne wydarzenia;
– rozwój społeczności wokół Krytyki Politycznej w mediach społecznościowych;
– wsparcie działań fundraisingowych zespołu;

Oczekujemy:

– doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu fanpage’y o tematyce społecznej lub politycznej;
– autentycznego zainteresowania polityką i umiejętności jej komentowania;
– naostrzonego pióra, gotowości do brania odpowiedzialności i wdrażania swoich pomysłów.

Oferujemy:

– umowę o pracę na pełen etat z wynagrodzeniem w przedziale 4100 – 4500 zł brutto na początek;
– wiele możliwości rozwoju, angażowania w nowe projekty, szkolenia i konferencje;
– pracę w przyjaznym, energicznym i zaangażowanym zespole w centrum Warszawy (jak to się skończy będziemy Cię chcieli na miejscu).

Jeśli uważasz, że to praca dla Ciebie, wyślij do nas swoje CV na adres: [email protected].

Do wiadomości dołącz stworzony przez siebie mem lub inną formę komentarza graficznego do wybranego wydarzenia z okresu 48h przed wysłaniem aplikacji.

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 8 czerwca!

Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało. Na każde zgłoszenie odpowiemy.

***

Jeśli zgadzasz się, abyśmy przechowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji dopisz do CV następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3 moich danych osobowych zawartych w przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w Stowarzyszeniu.

 ***

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3.

Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: [email protected] lub na piśmie na adres siedziby Stowarzyszenia.

Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także dla celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazisz na to zgodę. Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Twoje dane mogą być udostępnione podmiotom, którym zlecamy świadczenie usług IT. Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

***

Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać