Szukamy Specjalistki/ty ds. rozliczeń

Wydawnictwo Krytyki Politycznej zatrudni na umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzinowym, osobę na stanowisko specjalistka/a ds. rozliczeń.

Jeśli lubisz pracować z cyframi i tabelami w Excelu, systematyczność i dokładność to Twoje drugie i trzecie imię, a w dodatku wiesz, po której stronie bije serce, to dołącz do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

– Bieżące rozliczania sprzedaży wydawnictwa (wystawianie dokumentów sprzedaży, korekt sprzedaży, dokumentów magazynowych);

– Kontakt z magazynem zewnętrznym, śledzenie stanów magazynowych, zlecanie wysyłek;

– Przygotowywanie raportów sprzedaży (na potrzeby analityczne oraz rozliczeniowe);

– Przygotowywanie (opisywanie, sprawdzanie poprawności) dokumentów sprzedażowych dla księgowości.

Oczekujemy:

– doświadczenia w pracy rachunkowej, najlepiej w branży wydawniczej;

– systematyczności i dokładności, samodzielności w organizowaniu swojej pracy;

– umiejętności obsługiwania programów magazynowych i księgowych (preferowany Raks SQL);

– dobrej znajomości Excel-a;

– komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

– umowę o pracę na pełen etat z wynagrodzeniem od 4500 do 5500 zł brutto, w zależności od doświadczenia i umiejętności;

– pracę w warszawskim biurze Krytyki Politycznej albo w trybie hybrydowym;

– pracę w dynamicznym, zaangażowanym środowisku działającym na rzecz rozwoju postępowych idei w sferze społecznej, kulturalnej i gospodarczej;

– możliwość rozpoczęcia współpracy z dniem 1 lutego 2023 roku.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać do dnia 22 stycznia 2023 roku na adres:
[email protected]

***

Jeśli zgadzasz się, abyśmy przechowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, dopisz do CV następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3 moich danych osobowych zawartych w przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w Stowarzyszeniu”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3. Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: [email protected] lub na piśmie na adres siedziby Stowarzyszenia. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także dla celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazisz na to zgodę.

Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Twoje dane mogą być udostępnione podmiotom, którym zlecamy świadczenie usług IT. Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij