Szukamy osoby do pisania grantów

Chcesz i lubisz pisać granty? Zrobimy razem duże, ciekawe i dobre rzeczy. Dołącz do zespołu Krytyki Politycznej.

Zakres obowiązków:

– monitorowanie potencjalnych źródeł grantów i dotacji na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym;
– przygotowywanie we współpracy z doświadczoną grantopisarką oraz z zespołem Stowarzyszenia wniosków o dofinansowanie w odpowiedzi na wybrane konkursy i zapytania, zgodnie z przyjętą w organizacji procedurą grantową.

Oczekujemy:

– minimum doświadczenia w pisaniu wniosków grantowych na poziomie lokalnym, w tym co najmniej jeden wygrany grant;
– dobrej znajomości angielskiego w mowie i w piśmie;
– umiejętności pracy w zespole, koordynacji pisania grantów;
– umiejętności kreatywnego pisania.

Mile widziane:

– doświadczenie w pisaniu wniosków europejskich.

Oferujemy:

– umowę o pracę na pełny etat z wynagrodzeniem w zależności od doświadczenia w przedziale 4500 zł brutto – 5400 zł brutto na początek;
– możliwości rozwoju, angażowania się w nowe projekty, szkolenia i konferencje;
– pracę w przyjaznym, energicznym i zaangażowanym zespole w centrum Warszawy, a także możliwy częściowo zdalny model pracy.

CV wraz z krótkim uzasadnieniem przyślij na adres: [email protected]

**
Jeśli zgadzasz się, abyśmy przechowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, dopisz do CV następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3 moich danych osobowych zawartych w przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji w Stowarzyszeniu.

**

Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego z siedzibą w Warszawie (00-013), przy ul. Jasnej 10 lok. 3. Kontakt z administratorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: [email protected] lub na piśmie na adres siedziby Stowarzyszenia. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także dla celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrazisz na to zgodę.

Twoje dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla celów rekrutacji, a w przypadku przyszłych rekrutacji aż do wycofania zgody, a po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Twoje dane mogą być udostępnione podmiotom, którym zlecamy świadczenie usług IT. Twoje dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

***

O Krytyce Politycznej:

W Krytyce Politycznej działamy na rzecz zmiany społecznej. Chcemy wiedzieć, rozumieć i inspirować do zmiany świata na równiejszy, sprawiedliwszy, przyjaźniejszy ludziom i innym gatunkom. W tym celu tworzymy internetowy dziennik opinii KrytykaPolityczna.pl, wydajemy książki w Wydawnictwie Krytyki Politycznej, prowadzimy centra społeczno-kulturalne w Cieszynie i Warszawie, prowadzimy badania i działania edukacyjne w Instytucie Krytyki Politycznej, angażujemy się w projekty międzynarodowe, wspieramy aktywizm, zabieramy głos w debacie społecznej.

__
Przeczytany do końca tekst jest bezcenny. Ale nie powstaje za darmo. Niezależność Krytyki Politycznej jest możliwa tylko dzięki stałej hojności osób takich jak Ty. Potrzebujemy Twojej energii. Wesprzyj nas teraz.

Zamknij